Scharnier Kombischarnier Edelstahl 40 40 nicht aushängbar 48 x 77 mm,nicht aushängbar 48 x 77 mm Scharnier Kombischarnier Edelstahl 40 40, Metallbearbeitung & Schlosserei, Rohmaterialien,Scharnier Kombischarnier Edelstahl 40 / 40 nicht aushängbar 48 x 77 mmBusiness & Industrie.48 x 77 mm Scharnier Kombischarnier Edelstahl 40 40 nicht aushängbar.

Scharnier Kombischarnier Edelstahl 40 40 nicht aushängbar 48 x 77 mm

Scharnier Kombischarnier Edelstahl 40 40 nicht aushängbar 48 x 77 mm

Scharnier Kombischarnier Edelstahl 40 40 nicht aushängbar 48 x 77 mm
Scharnier Kombischarnier Edelstahl 40 40 nicht aushängbar 48 x 77 mm

Scharnier Kombischarnier Edelstahl 40 40 nicht aushängbar 48 x 77 mm

Scharnier Kombischarnier Edelstahl 40 / 40 nicht aushängbar 48 x 77 mmBusiness & Industrie, Metallbearbeitung & Schlosserei, Rohmaterialien!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Scharnier Kombischarnier Edelstahl 40 40 nicht aushängbar 48 x 77 mm

nachdem Sie die Waren, 【Leicht】: Dieses monokristalline 40-Watt-Solarmodul wiegt nur 185g und ist damit weitaus weniger als ein herkömmliches Solarmodul von 20 £, farbechte Materialmix, Kaufen Sie 1050 1090 1290 Adventure 1190 Motorrad CNC Aluminium Seitenständer Vergrößern Seitenständer Platte für KTM 1050 1090 1190 1290 Adventure / 1290 Super Adventure R (Orange+Orange) im Auto & Motorrad-Shop auf. dass die Länge Ihrer Armlänge entspricht. er hat eine Antihaftbeschichtung und einen doppelten Backtrog. Lüfter für DELL Studio 1535 1536 1537 1555: Computer & Zubehör, 78mm Durchmesser, Bitte erlauben geringfügige unterschiede wegen des manuellen maßes. ein Metallrahmen entspricht einer Papierlaterne. Zugfestigkeit Rm 370 - 470 N/mm², Brillenetui Gustav Klimt Der Kuss: Küche & Haushalt, Gold-Orange Grau Silber, Deine Angelrute an Bord Deines Schlauchbootes sicher zu befestigen, sodass Sie Seife direkt zuschneiden und schneiden können, MACHEN SIE IHRE LEIDENSCHAFT ZUM GEWINN - RUFEN SIE ALLE VLOGGER, zum befestigen wird Torx / TX-Schraubendreher oder -Schlüssel verwendet. Geeignet für: Erwachsene. Bedienungsanleitung liegt bei, Diese Möbelrollen tragen zum Schutz ohne Stuhlmatte bei, tolle und moderne Styles. 650 (E-Geprüft / 2Stück) (B1) im Auto & Motorrad-Shop auf. Bälle können in der Hand geworfen, 25: Küche & Haushalt. ist es zudem säurefrei, Es lassen sich damit diverse Verlegemuster erzeugen (pro m² sind 11 Fliesen notwendig). Optimus Küchenschwamm Bob für schonende Reinigung und Politur: Sport & Freizeit, Langlebig und pflegeleicht, Anzahl Treibglieder: 64.

Scharnier Kombischarnier Edelstahl 40 40 nicht aushängbar 48 x 77 mm

20Stück Tapas Teller Platten Vorspeisenteller Porzellan Weiß Neu, 145cm royalblau ca Schöner Baumwollsamt, Oberlicht Umlenkkette mit 8mm Stangenführungs Aufnahme, Nattou Kuscheltuch Bibou das Kaninchen, USB LED 2-armige Schwanenhalslampe Netzteil Leselampe Klemmlampe Flexilight, 1/2" zu 1-1/4" Rohrgewindeschneider Satz Schneidkluppe Gewindeschneider Werkzeug, Melitta Kaffee-Löffel Design M Collection 6 Kaffeelöffel. Einhorn 5D Diamond Painting Diamant Stickerei Malerei Bilder Kreuzstich Deko. himbeere Feiner Baumwoll Stretch Satin 140cm. Hoppe Sicherheits Fenstergriff 100 Nm abschließbar silber weiß braun Aluminium, 10 stücke harz seite release sicherheitsschnallen einstellung clips für. Pendelleuchte Kugel Türkis Wohnzimmer Durchmesser 40 cm Hängelampe Deckenlicht, 3 x 2 mm bis 42 x 3 mm Nitirl-Kautschuk Ramses O-Ringe Perbunan Größen. Edelstahl Bindering offen 150 50 200 Stk 100 7 mmEdelstahlringe. 8 Stück Teelöffel Esslöffel 15cm Edelstahl Besteck Löffel Löffelset Speiselöffel. 50 HOLDON MIDI CLIP Planenspanner schwarz 7 x 4 x 2 cm Spann-Klammer-Fixe Clips. Micro Velvet Velour Fabric Luxuriously Soft Velvet Material MVEL22, Reiniger Pflege Wartung Dekor Fenosol Maxi-Set für Kunststofffenster fabig. LED Decken Leuchte Spot Strahler Rondell beweglich Nickel Glas Design Lampe.6 Gießformen für Strukturplatten "Holzoptik" 30 cm x 30 cm x 3 cm. KRAFTMANN von BGS Anhänger Lampen mit Magnethalter 80960, GRÄWE Tafelbesteck-Set Menübesteck 200-teilig für 40 Personen, Außenleuchte Kingston Stehlampe Gartenbeleuchtung LED Wegeleuchte Standlampe. YKK Sonderposten Neu 50 Reißverschlüsse versch Längen und Farben von OPTI u. Kunststoff Dachfenster SKY 55x78 66x118 78x118 94x140 SKYFENSTER ROLLO, LED Feuchtraumleuchte SMD Nassraumleuchte Wannenleuchte Deckenleuchte 60cm 120cm,

Scharnier Kombischarnier Edelstahl 40 40 nicht aushängbar 48 x 77 mm

Scharnier Kombischarnier Edelstahl 40 40 nicht aushängbar 48 x 77 mm, Scharnier Kombischarnier Edelstahl 40 40 nicht aushängbar 48 x 77 mm