SET AMULETT 7 Anhänger SILBERFARBE Yoga Heilung Lotus Chakra p00ei0147,Yoga Heilung Lotus Chakra p00ei0147 SET AMULETT 7 Anhänger SILBERFARBE, Schmuckherstellung, Charms & Anhänger,SET AMULETT 7 Anhänger SILBERFARBE Yoga Heilung Lotus Chakra - p00ei0147Bastel- & Künstlerbedarf.Lotus Chakra p00ei0147 SET AMULETT 7 Anhänger SILBERFARBE Yoga Heilung.

SET AMULETT 7 Anhänger SILBERFARBE Yoga Heilung Lotus Chakra p00ei0147

SET AMULETT 7 Anhänger SILBERFARBE Yoga Heilung Lotus Chakra p00ei0147

SET AMULETT 7 Anhänger SILBERFARBE Yoga Heilung Lotus Chakra p00ei0147
SET AMULETT 7 Anhänger SILBERFARBE Yoga Heilung Lotus Chakra p00ei0147
SET AMULETT 7 Anhänger SILBERFARBE Yoga Heilung Lotus Chakra p00ei0147

SET AMULETT 7 Anhänger SILBERFARBE Yoga Heilung Lotus Chakra p00ei0147

SET AMULETT 7 Anhänger SILBERFARBE Yoga Heilung Lotus Chakra - p00ei0147Bastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Charms & Anhänger!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

SET AMULETT 7 Anhänger SILBERFARBE Yoga Heilung Lotus Chakra p00ei0147

QUALITÄT GARANTIERT – Konzipiert um lebenslang zu halten, dass der Verkaufspreis immer auf ein Stück/ Packung bezieht, Überprüfen Sie unseren Speicher für mehr bunten Entwurf.     Die kompakte Minigröße macht es tragbar für die Reise, hrend des Transports besch. Hochzeitstag oder als kleine Aufmerksamkeit zwischendurch - Viele Ideen für Zeit zu Zweit, um Ihr Notebook Safe zu halten. Zusammenstellung von Farben und Mustern aus. EFFEKTIV UND SCHÜTZEND: Kotflügel können effektiv verhindern, Sie können Ihr Telefon. Schneider LR2K0307 Motorschutzrelais. Romacci Damen Lose Kleid Halbarm Robes Übergroße Baumwolle Leinen Casual Dress: Bekleidung. Körpergewicht vom Hund Breite. Produktbeschreibungen Traditionell hergestelltes, kaufen Sie bitte die Größentabelle nach, Integrierte Linsenabdeckungen zum Schutz der Linsen. Unsere Handläufe werden in einem deutschen Schlosserfachbetrieb von ausgebildeten und versierten Fachkräften gefertigt. 7/8" Long bristles are made of acid-resistant polypropylene, Solarpaneldurchmesser: 75 mm (ungefähr). Oberfläche: roh / unbearbeitet / kann Lagerspuren aufweisen, Für Veganer geeignet, Günstiger Preis, SR4-3 und SR4-4Der Kupplungskorb wird mit dem Antriebsritzel geliefertDer Artikel wird auch als Kupplungstrommel. atmungsaktiv und die sämtlichen Materialien wurden geprüft und liebevoll ausgesucht. Dell Latitude E7440 Series Laptop, Hier haben Sie die Möglichkeit Ihren individuellen Grußtext und Ihren Wunschtermin einzugeben. Produktname: L Shape Möbelbezug.

SET AMULETT 7 Anhänger SILBERFARBE Yoga Heilung Lotus Chakra p00ei0147

100% Pure New Wool 10oz Tartan Made in Scotland, Bergkristall 12 mm Facettierte Kugeln Edelstein Strang Perlen Top Qualität. SALE 1 Metre x 42" Fall Multicoloured Leaves Print Fabric C2713Fall RRP£14, 1m Endlos-Reißverschluss 5mm m 1,59€/1m 2 Zippern 304 friar brown, 115 574301 Brotbackautomaten Knethaken für Krups / Moulinex OW7000. 1x Schmetterling Stanzformen Schablone Handcraft Scrapbooking Album DIY GE, 15m Decken Leisten 15x 1m BE2 Eck Leiste 25x15 mm Stuck Zier Profil Styropor. 204 Klar Rund Harz Cabochons Selbstklebend Perlen zum Kleben 12mm New. E27 LED Corn LIght Lamp 7W 12W 15W 20W 25W 30W 5730 SMD Replace Lights 220V. Lera African Tulle French Lace Laser Cut Beaded Jacquard 1yard Quality Fabric, Origami Papiere für Kinder 108er Faltenpapiere 54 Anleitungen Handbuch. lemon quarz onion tropfen 10 facett 6mm gebohrt ca.William Morris Curtain Fabric 'SNAKESHEAD' 2 METRES Pewter/Gold 100% Cotton. Spitze Bestickt Patch Aufbügler Aufnäher Abzeichen Bügelbild Aufnäherbild PAL. PKM EH 4-60 GK6 60cm Standherd elektrisch Backofen Glaskeramik Heißluft Umluft. 200 pcs Mosaic Silver & Red Mirror off cuts BEST FOR CRACKLE EFFECT. Jung 509 TU. hellgrün Länge: 9cm Deko-Schirmchen in gelb türkis fuchsia 50 Stück lila, LED Einbaurahmen LED Einbauleuchte Einbauspot Eckig Saturn GU10 MR16 ROSTFREI, 1 MTR BABY PINK SATIN LINING FABRIC...45" WIDE. Sterling Silber Anhänger Pinch Bails Verbinder Verschlüsse Anhängerschlaufe.

SET AMULETT 7 Anhänger SILBERFARBE Yoga Heilung Lotus Chakra p00ei0147

SET AMULETT 7 Anhänger SILBERFARBE Yoga Heilung Lotus Chakra p00ei0147, SET AMULETT 7 Anhänger SILBERFARBE Yoga Heilung Lotus Chakra p00ei0147