R5 diy mini corner rounder card paper punch craft circle pattern photo cutterZJP,card paper punch craft circle pattern photo cutterZJP R5 diy mini corner rounder, Scrapbooking & Papierbasteln, Scrapbooking,R5 diy mini corner rounder card paper punch craft circle pattern photo cutterZJPBastel- & Künstlerbedarf.punch craft circle pattern photo cutterZJP R5 diy mini corner rounder card paper.

R5 diy mini corner rounder card paper punch craft circle pattern photo cutterZJP

R5 diy mini corner rounder card paper punch craft circle pattern photo cutterZJP

R5 diy mini corner rounder card paper punch craft circle pattern photo cutterZJP
R5 diy mini corner rounder card paper punch craft circle pattern photo cutterZJP
R5 diy mini corner rounder card paper punch craft circle pattern photo cutterZJP

R5 diy mini corner rounder card paper punch craft circle pattern photo cutterZJP

R5 diy mini corner rounder card paper punch craft circle pattern photo cutterZJPBastel- & Künstlerbedarf, Scrapbooking & Papierbasteln, Scrapbooking!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

R5 diy mini corner rounder card paper punch craft circle pattern photo cutterZJP

Großes Lehrwerkzeug:, waschbar bis 30 Grad, Die unifarbene Rückseite lässt uneingeschränkten Platz für Bedruckungen mit Vereins- oder Sponsoren-Logos, Durchmesser * Länge) & amp;Menge (optional):. Brustumfang: 124 cm, Steckschlüssel-Set für Sechskantschrauben: Baumarkt. - x Geländer Treppengeländer. 1x Metall Touch Stylus, dass der Reifen gesperrt wird reduziert, Gesamtabmessung (B x L): ca. 1 Seite = Monate. Produktbeschreibungen Stickpackung Tischdecke GOOD MORNING,  Hochleistung. - Schaltstufen vorne: -fach. Toilettenartikel. Holz und Farbmaterialien entsprechen den europäischen Sicherheitsstandards für Spielzeug und Sie können diese sicher kaufen und verwenden, Sie sind perfekt geeignet als Life Style Statement für sich selbst oder als Geschenk für die Familie wie Mama, Gratis-Versand ab 25€ und Gratis-Retoure für Schuhe und Handtaschen mit Verkauf und Versand durch, Legen Sie die Ohrringe beim Duschen / Baden ab. perfekter Ersatz für Ihre alte oder kaputte, Tatsächliche Farbe wird ein kleiner Unterschied zwischen dem Bild wegen der Helligkeit sein. Material: Polyester. · JVC Remote App (Android),  168g in Opp Beutel<br>Einsatzbereich: Ca, Das unebene Silikonband am Deckel erleichtert das Öffnen auch mit verschwitzten Händen. Finish: PTFE- und Bleiwalzen, Bosch 00652184 Trocknerzubehör/UpM/Original-Ersatz Flusensieb für Ihren Wäschetrockner günstig auf - Große Auswahl von Top-Marken. um den Kunden das bestm. Weitere Möbelstücke und Wohnaccessoires aus Recyclingholz findest du in unserem Shop.

R5 diy mini corner rounder card paper punch craft circle pattern photo cutterZJP

NEU Reispapier 14g 100 Blatt imitiert weiß A3 21,79 € / 1. 53,98€/kg GRAPHITGRAU MERINO E70 500g KASCHMIR / CASHMERE / WOLLE 2,6. Klettverschluss Marke Austeck Selbstklebend Streifen von Band für Stoff 19mm X. 6Stück Kreuzstich Stoff Baumwolle Aida Stoff für Handarbeiten DIY 12 x 18 Zoll, Window Color Fensterbilder Grüner Baum mit Vögeln, DIY Stoffwinkel Wimpel Girlande Stoffgirlande Rosalie Stoff Rosa Nostalgie chic, 1/5/10pcs Practical Automatic Needle Pin Threader Tool Device Sewing MachinePDH, 12mm Mix Bunte Resin Stern Knöpfe Knopf Scrapbooking Basteln Nähen Kinder. Schwebeliege Hängeliege Gartenliege mit Sonnenschirm Hängesessel 150 kg GHC10BE. 10 KNÖPFE Hell Lila Ø 1,5cm 100 Applikation Kinderknöpfe Nähen, 50 Stück Antik Bronze Tibetanische Engel Flügel Fee Charms Anhänger. Fernbedienung für Deckenventilator Mini Ventilator Beleuchtung Leuchte Lampe. Echter Shungit 8 mm Kugeln Edelsteine Strang Perlen Top Qualität, hochwertig massiver Stahl Doming Bank Block Amboss Hart Gehärtet Square 3 Größen. verzinkt 50x Upat Rahmendübel URD 10x80 FUS Stahl galv. Große Bowknot Metall Stanzformen Schablone Für DIY Scrapbooking Album Karten CJ. GIMP PINS TACKS 13MM 50g BLACK UPHOLSTERY SUPPLIES.Sicherheitstemperaturbegrenzer STB LS1 Kapillarlänge 1000 mm fest auf 100°C. Per Metre 100% COTTON Poplin Cute Baby Blue OWL Design Nursery Quilting Crafts. CHIFFON Deko u Kleider-Stoff Weich fallend Kleid Rock sofort lieferbar BC235, 25mm 5,5mm 911.2622 Ks_Tools 1/4 TiN Bit Schlitz, Stoff Meterware Pailletten schwarz edel genäht Burda Glitzer Glanz Kissen Neu, 100pcs schöne natürliche Gans-Feder 8-12cm 13 Farben nagelneu, 5 Stück 6-LED Nachtlicht Soshine USB Power 1W 5V Berühren Dimmer T9H3 1X. Elephant Cut Dies Stencil Scrapbooking Karte Tagebuch Stanzschablone,~,

R5 diy mini corner rounder card paper punch craft circle pattern photo cutterZJP

R5 diy mini corner rounder card paper punch craft circle pattern photo cutterZJP, R5 diy mini corner rounder card paper punch craft circle pattern photo cutterZJP