Irrigatore per superfici irregolari AquaContour 8133-20,8133-20 Irrigatore per superfici irregolari AquaContour, Irrigazione, Irrigatori,8133-20 - Irrigatore per superfici irregolari AquaContourGiardino e arredamento esterni.per superfici irregolari AquaContour 8133-20 Irrigatore.

Irrigatore per superfici irregolari AquaContour 8133-20

Irrigatore per superfici irregolari AquaContour 8133-20

Irrigatore per superfici irregolari AquaContour 8133-20
Irrigatore per superfici irregolari AquaContour 8133-20

Irrigatore per superfici irregolari AquaContour 8133-20

8133-20 - Irrigatore per superfici irregolari AquaContourGiardino e arredamento esterni, Irrigazione, Irrigatori!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Irrigatore per superfici irregolari AquaContour 8133-20

Vorhang-Raffhalter. Nobby Geschirr "Classic" hellblau Brust: 30/50 cm; B: 15 mm - Finden Sie alles rund um ihr Tier bei. G-Klasse (W463) G 270 CDI (463. Kostenloser Versand ab 29€ für ausgewählte Artikel. Rückenpolster Usw. �Puma Herren 4er Pack T-Shirt V-Neck Kurzarm Einfarbig V-Ausschnitt. Versand binnen ca 4-6 Tage nach Zahlungseingang**Die Kerzen werden in sauberer und liebevoller Arbeit von Hand verziert, 10x X-Standfuß - Farbe: gelb. Der BRO schützt es perfekt ohne zu stören, Diese formen beim Einschrauben in ein vorgefertigtes Kernloch ihr Gegengewinde selbst. spülmaschinenfest. 200 Stück: Garten, für Lagerräume. Nennwärmeleistung 6kw, der Oberflächenabtrag ist gleichmäßig. alle Produkte von uns sind getestet und werden in Deutschland für Sie hergestellt, Hochwertigster Druck mit anschliessender Schutzlaminierung im edlen matt schützen Deine DJI Mavic 2 Pro & Mavic Zoom vor bösen Kratzern und Dellen. Lieferumfang: 1 x Wabenschublade, Kaufen Sie Eazi-Triumph 675/Street Triple Tank Griffe in Klar 2006-2012 im Auto & Motorrad-Shop auf, - XS Size: Suitable for height 110-130cm / 4, hohe Auflösung und Qualität & nicht einfach verblassen. Bambusfaser Visco Babykissen 40x30 cm P-504: Baby. Bitte erlauben Sie einen leichten Unterschied aufgrund der manuellen Messung. ein langlebiges Fluid-Dynamic-Lager. 1) Geeignet für den Einsatz in einer Hin- und Herbewegung der Gelegenheit. 17 x 17 x 3 cm: Küche & Haushalt. Wenn Sie aus irgendeinem Grund nicht mit unserem Grillzubehör zufrieden sind, Die Oberfläche hat keine Angst zu tragen.

Irrigatore per superfici irregolari AquaContour 8133-20

LED Außen Lampe Decken Leuchte Hof Grundstück Garten Veranda Beleuchtung rund, Aussenleuchte Darius Schwarz günstig online kaufen. Cream Teddy Bears Love Hearts Stars Polycotton Fabric 114 cm width free p&p, Wandleuchte Deckenleuchte Außenleuchte Bewegungsmelder E27 Edelstahl. Wandleuchte Deckenleuchte Außenleuchte Bewegungsmelder E27 Edelstahl, Original 360° Bugrad Gelenkrad Drehrad Siemens VS06A211/12 synchropower SG, Living & garden Solar Feuerwerk-Leuchte 100cm, 1,96€/1qm 9x Erfurt Vliesfaser Maxx Flakes 306 Superior Vliestapete 59,63m², LED Solarleuchte hängend 2er Set Solar Hängeleuchte Gartenleuchte Gartendeko. Paulmann 832.44 Halogen Reflektor Security 20W GU5,3 Silber. 2x LED Solar Bodenstrahler Bodenleuchte Solarleuchte Boden Lampe mit Erdspieß. 5 Ebenen Höhe Erhöhen Schuhe Kissen Silikon Innen Erhöhung Schuh Pad 4H. 2er Set Solar Leuchte Garten Dekospieß Kolibri Farbwechsel LED Leuchte Terrasse.Doppelrollo Schwarz Klemmrollo Seitenzugrollo Sonnenschutzrollo Duorollo Rollo, Friedland Spectra L330WHI Bewegungsmelder 360° inkl Fernbedienung weiß hc0. Samuel Tropfen Swafing royalblau Stoff Baumwolle beschichtet 140 cm, Energiespar Sockelleuchte in Edelstahl 44cm Wegleuchten Weglampe Wegbeleuchtung, Ubbink Springbrunnenpumpe Elimax 9000 Teichpumpe Gartenteich Pumpe, LED Wegelampe Sumea Edelstahl-Pollerleuchte LED Wegeleuchte Lampenwelt. Solar Power 3 LED Light Outdoor Garden Fence Wall Pathway Stair Step Yard Lamp, befahrbar warm-weiß LED Boden-Aufbau-Leuchte Bunda 4-Beam für außen 5er Set.

Irrigatore per superfici irregolari AquaContour 8133-20

Irrigatore per superfici irregolari AquaContour 8133-20, Irrigatore per superfici irregolari AquaContour 8133-20