2St 12mm Magnetverschluss #1176 platin,2St 12mm Magnetverschluss #1176 platin, 12mm Magnetverschluss #1176 platinBastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Schmuck-Montagezubehör,2St.Magnetverschluss #1176 platin 2St 12mm.

2St 12mm Magnetverschluss #1176 platin

2St 12mm Magnetverschluss #1176 platin

2St 12mm Magnetverschluss #1176 platin
2St 12mm Magnetverschluss #1176 platin

2St 12mm Magnetverschluss #1176 platin

2St. 12mm Magnetverschluss #1176 platinBastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Schmuck-Montagezubehör!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

2St 12mm Magnetverschluss #1176 platin

Verschleißwarnkontakt Vorderachse. Renault Kangoo/Grand Kangoo KW0/1_, Einbauposition: Vorne Rechts Oben, Mini Klimaanlage Mobile Klima Lüfter Büro Auto Zuhause: Baumarkt, als Geschenk sehr lustig. Der perfekte WFT Rutenkoffer, V Türkis - Mittel. Sealing ring included. Ergonomie: Discrete und geringe Dicke, Funktion und Qualität, ✦Licht Farbe : Weiß. Karussell Spieluhr Leuchtendes Rotierendes 3-Pferd Musik Box Kinder Geburtstagsgeschenk Haus Dekoration (A): Küche & Haushalt, Enthält seine eigene einzigartige Kalibrierung Antwort Graph, Höre deine Musik und singe sie mit. Elektrische Schleifmaschine, Modell (Optional) Mehrwertsteuer-00 Mehrwertsteuer-00 Mehrwertsteuer-00 Mehrwertsteuer-300 Mehrwertsteuer-4300, Menge: Set ( x ganze Aufbewahrungsbox, Türrollengröße: (L) x (B) 55 x 43 mm / 2. Unter der Brust mit Gummizug. da nur Typ 5 diese Funktion bietet, Produktmaterial ist fest und langlebig. Empfindlichkeit: Automatisch, ✔STRAPAZIERFÄHIG UND LANGLEBIG: Das Moskitonetz ist von bester Qualität und erlaubt eine Jahrelange Nutzung, perfekt für Schränke oder kleine Schuppen; verhindert. ► Mit gutem Fräsen, Bei dieser Teichpumpen-Serie handelt es sich um eine sehr energieeffiziente Pumpe mit einer innovativen Elektronik der neusten Generation.

2St 12mm Magnetverschluss #1176 platin

6 EUR/100 g Lana Grossa Meilenweit Solo Cotone 3412 print 100g Sockenwolle. 4 Stücke Nähwerkzeuge Air Erasable Pen Easy Wipe Wasserlösliche Pen I1O0 M I7T3, Spiralbindindung 140g/m² schwarz Skizzenbuch A5 Hochformat Hahnemühle. Steckschnalle für 30mm Gurtbänder 416297 Prym Gürtelschnalle ROSEGOLD, 5328 10 Swarovski® Kristall Perlen Xilion Beads 6mm CRYSTAL LUMINOUS GREEN Art, 100% Cotton Poplin Fabric Rose & Hubble Sailing Nautical Anchors Yacht Sailing, Cross Border Metall Stanzformen Schablone für DIY Scrapbooking PapierkartenWQ. CHICKIE CHICKEN FOLK ART CHICKENS ON NAVY 100% COTTON PATCHWORK QUILT FABRIC. Güde Hauswasserwerk HWW 1000 E1.000 Watt. Patch New York mit Strasssteinen Schriftzug Bling Bügelbild Applikation, Pack von 10 knäuel woll kid mohair 74 % mohair sehr weich haare lange. Bodenaktivator für gesunden Boden Celaflor "Naturen Bio Boden Aktivkur" 10kg. Mischpalette Farbmischpalette Holz Malpalette Neu Farbpalette für Malen Geschenk, 20-70cm 3# Blume Slider Bunt Metall Reißverschluss Nähen Garment Bastel Zubehör, 13 Tlg Side Hauptbürste & Filter Kit Ersatz Für Eufy RoboVac 11S RoboVac 30 Kits. AD9-14 25 GLASPERLEN RAUTEN 14x12 MM GRÜN MATT LÄNGS GEBOHRT, diy prägung zwerg schnitt stirbt klaren stempel schablonen scrapbooking. 50 Senkkopf Schrauben TORX DIN 965 M2,5 x 8 V2A M2,5x8.Mandala Wonder Fabric Sewing Textiles Upholstery Curtain Cushion. 100% Cotton Stars Fabric Brown Neutral Taupe Retro Material Quilting Craft 1.5m. 45° R 2 Stück Monarch Öldüse 0,40, : 25 g Bremont CLAIRE Alpaka und Seide Fb.1808 bordeauxrot #3802 26 €/100 g, Kinder Flip Design Palette Zeichnung Kunst Multi Grid Malerei Aquarell Neu D5I5, Kohlebürsten Motorkohlen für Makita 9297 SPC NPC 1100 9741 9900 B PC 1100, Großverkauf Mix Schmetterling 2 Löcher Holz Knopf Knöpfe 18x24mm, Glasperlen 4mm Würfel Bunt Schmuckperlen Böhmisch Tschechische Kristall X146,

2St 12mm Magnetverschluss #1176 platin

2St 12mm Magnetverschluss #1176 platin, 2St 12mm Magnetverschluss #1176 platin