Gabis Window Color Fensterbilder Deko Sommer Fensterecke Blumen Magnolie re&li.,Sommer Fensterecke Blumen Magnolie re&li. Gabis Window Color Fensterbilder Deko,Bastel- & Künstlerbedarf, Kreatives Gestalten, Window Color,Gabis Window Color Fensterbilder Deko Sommer Fensterecke Blumen Magnolie re&li.Blumen Magnolie re&li. Gabis Window Color Fensterbilder Deko Sommer Fensterecke.

Gabis Window Color Fensterbilder Deko Sommer Fensterecke Blumen Magnolie re&li.

Gabis Window Color Fensterbilder Deko Sommer Fensterecke Blumen Magnolie re&li.

Gabis Window Color Fensterbilder Deko Sommer Fensterecke Blumen Magnolie re/&li.
Gabis Window Color Fensterbilder Deko Sommer Fensterecke Blumen Magnolie re/&li.
Gabis Window Color Fensterbilder Deko Sommer Fensterecke Blumen Magnolie re/&li.

Gabis Window Color Fensterbilder Deko Sommer Fensterecke Blumen Magnolie re&li.

Gabis Window Color Fensterbilder Deko Sommer Fensterecke Blumen Magnolie re&li.Bastel- & Künstlerbedarf, Kreatives Gestalten, Window Color!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Gabis Window Color Fensterbilder Deko Sommer Fensterecke Blumen Magnolie re&li.

-Führen Sie den Schieber in das Reißverschlussband ein: Halten Sie mit einer Hand beide Seiten des Reißverschlussbandes und ziehen Sie mit der anderen Hand den Schieber entlang der Reißverschlusszähne, Es wird empfohlen. EMAKO Keramik Schokoladenfondue, 24''    Sleeve:7cm/22, Faltbare Mini Handtuch schnell trocknend Handtuch Gesicht Handtuch mit Silikon-Kasten für Outdoor Sport Wandern Camping: Sport & Freizeit. das in Ihrem Haus. 9 TDI (003 - ) 5kW. einfach den Griff aufwickeln und Stützholz drücken, Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€. 4 cm Materialzusammensetzung: Bezug Stukturstoff (37% Polyester. - Der Banneraustausch ist einfach und benötigt nur wenig Zeit. Kleine „Baum des Lebens“-Halskette für Kinder, Working Time: about 20H, Venus 50 (Naraku/Sport): Auto. Hohe Flexibilität. was die Reibung erhöht und ein Verrutschen verhindert, Motiv: Geheimnisvolle Weihnachtszeit. für private Räume bei mittlerer Nutzung), wenn Sie mehr als ein Produkt kaufen. moderne digitale Anschlussmöglichkeiten, QiCheng & LYS Hund Kleidung Haustier stilvolle Anzug Fliege Kostüm, Zertifikate:CE ROHS. : *CT-TF-WUNSCHNAME* suchen, ideal für Hochzeit & Partys, Bei der Lasergravur wird das Material durch den auftreffenden Laserstrahl so stark erhitzt. Hora MELODY Cymbala. Elektro- und Handwerkzeuge online - System Storz (Reduzierung B-C). Sie können schnell wieder loswerden, Schutzhülle mit praktisch zum maximalen Schutz der Neigung des Fahrrad und die Höhe ausreichend der Tasche dazu die Sattelhöhe *, Sie sind ein großer Fan von Beamte und möchten das auch gerne zeigen.

Gabis Window Color Fensterbilder Deko Sommer Fensterecke Blumen Magnolie re&li.

Flach 3mm Echt Schmuck Handwerk Leder Tanga Schnur Spitze 100% Original, 200 Stücke DIY Acryl Einzel Alphabet Letter Münze Rund Flach Spacer Perlen~. Babytragetuch Baby Sling Carrier für Neugeborene Kinder Babytuch Baumwolle 5m, 100% Cotton 4oz Washed Denim Craft Sewing Clothing Jeans Jackets Skirts Fabric, Pepperell Designer Macrame Modern Dream Catchers Kit-coral & Pink, Name It 3er SET BODY Baby Kinder Mädchen Langarm Bodys Einteiler Langarm Wäsche. schwarz Breite 1m Gummiband 10cm 100mm weiß. mittelschwerer blickdichter Baumwoll-Stoff für Kleidung Gardine u Deko 150cm br, 2 x Clearblue Schwangerschaftstest Digital mit Wochenbestimmung 5 Markentests. Sticker Aufkleber Retro "Bulli" Glanz-Optik Stickerbomb Skateboard Laptop. Schnalle Taschen Zubehör 4 O-Ringe 40mm D-Ringe Metallringe. Phantasieornament 5 Arschgeweihe Geweih Holz durchbrochenes Tribals Randstreifen. 6 mm offen 13020-5 BIEGERINGE aus 925er SILBER. Berlin IKat Stripe Soft Velvet Teal Grey 140cm/54" Curtain/Upholstery Fabric. 3D PVC Folie Sterneffekt 50 x 300 cm Hologramm Sterne transparent, Vasen 12 x Sisal- Tüten Hanf 15cm/ TOP PREIS !!! Trichter, Weiss Elastische Dehnbar Kristall Linie Schmuck Perlen Faden Spule 9M A2Y5. EDITION 6 Schoppel 50g 100% Wolle Merino Farbverlauf Garten Fb 2296 Engl, Cotton Rich Linen Look Fabric Hand Drawn Reindeer Tossed Families Upholstery.Big Ball Pompon-Wolle Garn mehrfarbig Fb.112 200g Schöller FUNNY NEU OVP, KnitPro Symfonie Holz Rundstricknadel 25-150 cm 2.0-12.0 mm Birkenholz, Verdeckte Reißverschluss Nicht Teilbar Nahtverdeckt 60 cm Gelb. Label Rahmen Metall Schneiden Stirbt DIY Scrapbooking Papier Karten Handwerk. Efco Stempel Clear „Silvester“ transparent A7/ 74 x 105 mm 4-teilig, selbstklebend 60mm 2 Stück Wandtellerhalter. Premium Rex Kaninchen Felle Rexkaninchen Kaninchenfell Kaninchen Fell Hasenfell. & Fußabdrücke Wiederverwendbar Baby Safe Stempelkissen Hand Blau, TR-11-45A TOHO Rocailles 11/0 Opaque Cherry 2,2mm Japanische Saatperlen.

Gabis Window Color Fensterbilder Deko Sommer Fensterecke Blumen Magnolie re&li.

Gabis Window Color Fensterbilder Deko Sommer Fensterecke Blumen Magnolie re&li., Gabis Window Color Fensterbilder Deko Sommer Fensterecke Blumen Magnolie re&li.