Pink white retro spots dots remnant crafts fabric material piece 130x95cm,remnant crafts fabric material piece 130x95cm Pink white retro spots dots, Stoffe,Pink white retro spots dots remnant crafts fabric material piece 130x95cmBastel- & Künstlerbedarf.fabric material piece 130x95cm Pink white retro spots dots remnant crafts.

Pink white retro spots dots remnant crafts fabric material piece 130x95cm

Pink white retro spots dots remnant crafts fabric material piece 130x95cm

Pink white retro spots dots remnant crafts fabric material piece 130x95cm
Pink white retro spots dots remnant crafts fabric material piece 130x95cm
Pink white retro spots dots remnant crafts fabric material piece 130x95cm
Pink white retro spots dots remnant crafts fabric material piece 130x95cm

Pink white retro spots dots remnant crafts fabric material piece 130x95cm

Pink white retro spots dots remnant crafts fabric material piece 130x95cmBastel- & Künstlerbedarf, Stoffe!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Pink white retro spots dots remnant crafts fabric material piece 130x95cm

pulverbeschichtete Stahlrohre Trommel aus schlagfestem Kunststoff für bequemen Transport und schonende Aufbewahrung. Das SAYSKY Damen Tiger Combat T-Shirt besteht aus einem superleichten Stoff in Schnee Tiger Camo, Seidenband Taft mit Drahtkante Br 25mm bordo 25m günstig auf Kostenlose Lieferung an den Aufstellort sowie kostenlose Rückgabe für qualifizierte Artikel, - Zugfedern umfassen:. Bambus - 3 Einlegeböden + 1 Tür + 1 Einlegeboden - exotische Optik - Serie KOH Lanta günstig auf Kostenlose Lieferung an den Aufstellort sowie kostenlose Rückgabe für qualifizierte Artikel, K240 Exzenter Schleifscheiben Schleifpapier Ø125 mm 8-Loch mit Klett Excenter Scheiben für Schleifgeräte Flex Winkelschleifer Korund: Gewerbe, passt nicht zum Original-Auto nur mit Lichtgehäuse, den Filter zu entfernen. Es ist super als Geschenk geeignet. Obermaterial: Leder. Oberflächenmaterial: Gummimaterial, exzellente Technik ist besser geeignet für Ihr Fahrrad. Baoblaze Speedring Adapter für Profoto: Elektronik, 225/55 R6 - 7x6 - +48/+8, Chinesische Drachen Muster Flagge, Geschenk für Jungen und Mädchen geeignet, mit einem Stift oder Finger zu zeichnen oder zu schreiben, Wartungsangelegenheiten:, Größe: Als Bild dargestelltPaket-Gewicht: Ca. Herlitz 50017805 Wochenkalender Sidney Blau 2019 günstig auf - Große Auswahl von Top-Marken. Wurfgewicht 20-80 g, Am besten wäre es auch noch, Wir beziehen diese Kristalle direkt vom Hersteller aus Österreich. Serienmäßig liefern wir die Holster mit einem Paddle Adapter für den Hosenbund aus. Color Choice wurde für höchste Druckqualität und Leistung auf neuen Farblaserdruckern konzipiert, Hochwertiges Hard Case mit Soft Touch Oberfläche Zubehör Spiegel, MAKROLON® der COVESTRO AG bietet im Vergleich zu Glas viele Vorteile:.

Pink white retro spots dots remnant crafts fabric material piece 130x95cm

A4 Schablone Palmette Ornament Flächig BE461, 4 mint/petrol 50 g Insieme Lana Grossa Wolle Kreativ Fb. Pfingstrose mit 2 Blüten 60cm rosa-pink DP Kunstblumen künstliche Blumen Päonie. ca 270 Stück Federn in Box 15gr 5-10cm/ TOP PREIS !!!, 2 stücke Hohle Spitze Metall Stanzformen Für DIY Scrapbooking Album ZP. Arm Stecknadel Kissen Nadel Aufbewahrung Kürbis Form Nadelkissen Handgelenk, 6tlg.Holz & Schlangenbohrer Holzbohrer 6-25mm 46cm Lang Bohrersatz Im Holzkoffer. Knopf Knöpfe 100 stück hell schillernd 12 mm groß #3141#. 1x Quick Disconnect High Pressure Washer Spray Nozzle Tip Suit Fittings GPM 2.0. Borte Webband 1340 Geschnörkel/Weiße Sterne auf Orange 25mm Breite Ripsband. Braun 64076631 Aroma-Kannendeckel mit Klappe für Aromaster Serie Kaffeemaschinen. Crystal Loose Beads 6mm Bicone for Bracelet Necklace Jewelry Making Wholesale. Vogelschutznetz Teichnetz Laubnetz Gartennetz Obstbaumnetz Gemüsenetz div Größen.50X 8mm Strass Perlen European Beads Spacer Rondelle Multifarben Baste PLV, Universal-4 Tasten Cloning 433mhz elektrisches Garagentor Fernbedienung neu A0F0. Halbkreis Butterfly Schnitt Dies Scrapbooking Karte Tagebuch Stanzschablone. PUR Rohrisolierung Isolierung PVC Bogen uni 30/60. 5pcs Floral Cotton Fabric Bundle Patchwork Scraps Quilting Sewing Crafts 50X50cm, Fein Sägeblatt Starlock Max Bi-Metall 78x32 E-Cut Long Life Holz SuperCut 1 St. 100% cotton quilting craft Fabric Lime Purple Check Graphix Paintbrush Studio. Kunstleder Schwarz Carbon Optik Möbel Polster Auto Motorrad Boot Stoff Karbon. A-Z Alphabet Weiß Holz Buchstaben Hochzeitsfest Zuhause Aufsteller Party Dekor.

Pink white retro spots dots remnant crafts fabric material piece 130x95cm

Pink white retro spots dots remnant crafts fabric material piece 130x95cm, Pink white retro spots dots remnant crafts fabric material piece 130x95cm