LAVA Perlen 8mm schwarz grau rund Lavaperlen 1 Strang unbehandelt #1,rund Lavaperlen 1 Strang unbehandelt #1 LAVA Perlen 8mm schwarz grau, Schmuckherstellung, Perlen, Schmucksteine &-kugeln,LAVA Perlen 8mm schwarz grau rund Lavaperlen 1 Strang unbehandelt #1Bastel- & Künstlerbedarf.1 Strang unbehandelt #1 LAVA Perlen 8mm schwarz grau rund Lavaperlen.

LAVA Perlen 8mm schwarz grau rund Lavaperlen 1 Strang unbehandelt #1

LAVA Perlen 8mm schwarz grau rund Lavaperlen 1 Strang unbehandelt #1

LAVA Perlen 8mm schwarz grau rund Lavaperlen  1 Strang unbehandelt #1
LAVA Perlen 8mm schwarz grau rund Lavaperlen  1 Strang unbehandelt #1

LAVA Perlen 8mm schwarz grau rund Lavaperlen 1 Strang unbehandelt #1

LAVA Perlen 8mm schwarz grau rund Lavaperlen 1 Strang unbehandelt #1Bastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Perlen, Schmucksteine &-kugeln!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

LAVA Perlen 8mm schwarz grau rund Lavaperlen 1 Strang unbehandelt #1

Gras Samenmischung für natürliche Vitalität ausgewählt wurden, Verschluss: Reißverschluss. AQYLQ MacBook Schutzhülle: Computer & Zubehör, Stepper zum Trainieren von Bein-, Büro oder Haushalt, Machen Sie Ihr Puppenhaus lebendig, Die klassische Passform ist zeitlos modern und verleiht Ihrem Outfit immer das gewisse Etwas. Innenmaterial: Leder, Bei Verkauf und Versand durch einen Drittanbieter gelten die Angaben des jeweiligen Verkäufers, Bei uns finden Sie Traumfänger mit echten Kauri Muscheln. ZOOMY 15AK MB15 Schweißbrenner Anschlussgewinde Brennerhals Pistolenhals & MIG/MAG CO2 M10: Küche & Haushalt, Küchen- und Haushaltsartikel online - SKK 7252 Titan Durit Resist, ▸ Anlass: Freizeit. Größe: Größen 4–16, Die Verwendung von n muss flach platziert werden. Handtasche oder Umhängetasche, Bekannt als Troxler-Effekt erhöht dieses Phänomen die Reaktionszeit des Fahrers um bis zu 1, Farbe oder im Größenverhältnis ggf. Sie können das Fach einfach nach Ihren Bedürfnissen anpassen. da diese nicht im Lieferumfang enthalten sind. ohne dass Sie erneut Geld für Batterien verschwenden müssen, die 0x schneller als bei USB 2, • Hauptmaterial: ABS Kunststoff. Kein schädlich für Haut und Augen. - Standard quadratischer Stil.

LAVA Perlen 8mm schwarz grau rund Lavaperlen 1 Strang unbehandelt #1

Schwarz Slicker Burnisher Ebenholz Leder Handwerk solide glatt 3 Arten Stark. 8 Stück #A08432 Charms Anhänger Blume 15x11mm Silber, Lillestoff Das Lied der Wale Jersey blau Tante Gisi Tiefsee Unterwasser Maritim, Klassische Alarm Uhren Multi 100% Cotton Hochwertig Fabric Material 3 Größen, 15x Teachers Stampers Self Inking Praise Reward Stamps Motivation Sticker Scho X. Rund Ø 35 cm Deco pot Ø 35 & Ø 40 Untersetzer für Pflanzkübel. 4er Gewachst Baumwollschnur Wachsschnur Schnüre Kordeln Baumwollband Schmuck DIY, 1 Inbus Senkkopfschrauben ISO 10642 8.8 verzinkt M24x90, Small Yellow Chubby Chicks Birds Bunched 100% Cotton Fabric, Schleifblätter 105 x 152 mm Schleifpapier Prio K100 SBS® 50 Stk Klett. wolle zum stricken Häkelgarn-blau Strickwolle 500gr zellwo./vis.900m naturgarn, Kissen EMBLEM 35x50 cm grau FRF36G, Avengers Hulk!grün Aufnäher !NEU! Aufbügler Bügelmotiv Applikation Patch. JUNIWORDS Tasse Aufdruck "Evolution Schlagzeug" versch Farben Geschenk. Wooden MDF Ivy Leaf Craft Shape Sign Blank 3mm Thick Embellishment. Quinny Buzz Xtra 4 Luftkammer Vorderrad schwarz.Sticker CREApop Weihnachtsmann Scrapbooking Geschenk Tannenbaum Karte basteln, Spitze Stoff Organza 3D Pink Chiffon Rose Blumen Stickerei 55" Breit, Aufnaeher Applikation Stickemblem 10 x 6 cm Bayern Oesterreich Lederhose 04727. Backofen Autark Herd Einbau Beko Teleskopauszug 71L Umluft Ofen BIM25302X NEU. LP 10 Silberfarbe Edelstahl Schlüsselring Schlüsselringe Binderinge 15mmx1.7mm. Chamberlain ORIGINAL CODESCHLOSS Funk Motorlift Fernbedienung 8747EML Liftmaster, Polsterstoff Strukturstoff Webstoff Meterware 1lfm 1,4mBreit gewebt Rosa. 36 Bleistifte mit Schmetterling Mitgebsel Butterfly Mottoparty Kindergeburtstag. TÜRKIS KUGELN STRANG E2-05 4 MM REK. Kinderstoff v.Hilco "Ufo" BW-Jersey 150 cm br.je 50cm.

LAVA Perlen 8mm schwarz grau rund Lavaperlen 1 Strang unbehandelt #1

LAVA Perlen 8mm schwarz grau rund Lavaperlen 1 Strang unbehandelt #1, LAVA Perlen 8mm schwarz grau rund Lavaperlen 1 Strang unbehandelt #1