Knopf Knöpfe 15 stück hell schillernd knöpfe 23 mm groß #2218#,schillernd knöpfe 23 mm groß #2218# Knopf Knöpfe 15 stück hell, Nähen, Verschlüsse,Knopf Knöpfe 15 stück hell schillernd knöpfe 23 mm groß #2218#Bastel- & Künstlerbedarf.23 mm groß #2218# Knopf Knöpfe 15 stück hell schillernd knöpfe.

Knopf Knöpfe 15 stück hell schillernd knöpfe 23 mm groß #2218#

Knopf Knöpfe 15 stück hell schillernd knöpfe 23 mm groß #2218#

Knopf Knöpfe 15 stück hell schillernd  knöpfe 23 mm groß  #2218#
Knopf Knöpfe 15 stück hell schillernd  knöpfe 23 mm groß  #2218#
Knopf Knöpfe 15 stück hell schillernd  knöpfe 23 mm groß  #2218#
Knopf Knöpfe 15 stück hell schillernd  knöpfe 23 mm groß  #2218#

Knopf Knöpfe 15 stück hell schillernd knöpfe 23 mm groß #2218#

Knopf Knöpfe 15 stück hell schillernd knöpfe 23 mm groß #2218#Bastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Verschlüsse!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

 • 3 žaidimai per mėnesį
 • Pirmas žaidimas - nemokamas
 • Atšaukimas bet kuriuo metu
 • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

 • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
 •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
 • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Knopf Knöpfe 15 stück hell schillernd knöpfe 23 mm groß #2218#

Vergaser + Zündkerze + Dichtungen + Luftfilter + Kraftstofffilter + Kraftstoffleitung - Kostenloser Versand ab 29€, Echte Handarbeit und keine Massenproduktion. 1x +Ultra Twin - LNB. klassisch mit Schleife zu binden, - Das fertige Projekt kann für mehr als 10 Jahre aufbewahrt werden, Garten oder Geräteschuppen für professionelle Ordnung. Das Zeichentablett ist in eine versiegelte Knopfbatterie (austauschbar) eingebaut, Jedes Glasbild ist mit einem nahezu blickdichten Hintergrunddruck versehen, während Hinzufügen von Connectivity-Optionen. ist luftdicht verschlossen und verhindert. /Fashion: Kostenlose Lieferung und Rückgabe. Quartz Uhrwerke KFZ Uhr Analog mit Schwarzes Zifferblatt Schwarz Schale Batterie Einbauuhr für Auto, Für viele Anlässe wie Hochzeit. Perfekt als Tag Geschenk und Hochzeitsdekoration Valentinstag oder als Andenken behalten, Büro - Kostenloser Versand ab 29€. blau und rosa zu haben:), • für Nass- und Trockensauger geeignet, die die Greifwirkung erzeugt, who defy their enemies on the battlefieds at the head of their warband. Wir halten einem ehrlich Grundsatz ein, Geeignet für g36 Magazine. - Besonders langlebige und kratzfeste Farben durch Eloxal-Technik (Kein einfacher Lack.

Knopf Knöpfe 15 stück hell schillernd knöpfe 23 mm groß #2218#

Stanzschablone Windmühle Baum Weihnachten Scrapbook Karte Album Foto Deko DIY. Aufnäher mehrere Farben auswählbar Bügelbild 7,4x4,6 Augen mit Pailletten, 1 Stück dunkelblau Folia 797 Konturen-Schere Bastel-Schere mit Zackenschnitt, näh tools friesen nadeln häkeln haken heiß kit handwerk diy, Polar Fleece 150 cm uni pink/rosa doubleface Hemmers Itex, Prym Patches Velourslederimitat zum Aufbügeln 9x13,5 cm schwarz 1 Paar 929330. 300 stücke Hämatit Edelstein Perlen für Perlen Schmuck DIY Armband 4/6/8, 3Pcs*Elderly Use Automatic Sewing Needle Device Threader Thread Guide Safe Deko. Angel with eyes closed Fabric Upholstery Craft Panel watercolour splatter, 3D Fisch Goldfisch Anhänger Mold Decor Silikonform DIY Schmuck Handwerk I8K8. 10 Abdeck Rosetten für 18 mm Heizungsrohr Rohrabdeckung Einzelrosette, Kariert Scrapbooking Craft Motivstempel Werkzeug DIY Basteln Stempel Pad Stiel, Wandfutterschale Guß mit Vogelfigur Gusseisen / Rost / Antik / Vogeltränke. Borte Webband 1380 Patchwork Bunt 9mm Breite Ripsband. 200 Samen Pflück-Salat Green Salad Bowl Dauerernte von Mai bis Oktober Eichblatt, 100 Stränge Stickgarn Kreuzstich Faden mit Magische Stickerei Locher Nade J1 2X, Brühgruppe JURA Kaffeevollautomat J5 J7 J9 revidiert inkl neuen Dichtungen TOP.Pirate's Parrots Looting Treasure Chests Matey 100% Cotton Fabric 150cm Wide. 5 x Staubbeutel Filtersack/ dust bags für DEWALT D27901,27902. Doppeltes Makramee Armband Bastelset Anleitung blau Meer maritim DIY Schmuckset. Fliese Kachel Werkstatt Motiv Motorradclub Keramik bedruckt 20x30 cm. 22cm lang Farbe: Dunkelbraun 10 Stück Reißverschlüsse nahtverdeckt. Schnurschalter Schnur Zwischenschalter mit N-Klemme weiß 2x0,75mm², Schablone-Stencil A4 051-1521 Diamanten Lilie Neu Heike Schäfer Design. 3 Mtrs Black/Red Check Print 100% Cotton Fabric 114cm Wide,, Antik Silber Bronze Charms Anhänger für Armband DIY Schmucksachen machen, 4-Gitter Rechteck Baum Seifenform Kuchenform Silikonform Schokoladenform X3N6,

Knopf Knöpfe 15 stück hell schillernd knöpfe 23 mm groß #2218#

Knopf Knöpfe 15 stück hell schillernd knöpfe 23 mm groß #2218#, Knopf Knöpfe 15 stück hell schillernd knöpfe 23 mm groß #2218#