50 x 144 cm Velour-Optik Folie 27€/m² Microfaser-Stoff selbstklebend schwarz,Folie 27€/m² Microfaser-Stoff selbstklebend schwarz 50 x 144 cm Velour-Optik, Stoffe,27€/m² Microfaser-Stoff selbstklebend schwarz - 50 x 144 cm Velour-Optik FolieBastel- & Künstlerbedarf.Microfaser-Stoff selbstklebend schwarz 50 x 144 cm Velour-Optik Folie 27€/m².

50 x 144 cm Velour-Optik Folie 27€/m² Microfaser-Stoff selbstklebend schwarz

50 x 144 cm Velour-Optik Folie 27€/m² Microfaser-Stoff selbstklebend schwarz

50 x 144 cm  Velour-Optik Folie 27€//m² Microfaser-Stoff selbstklebend schwarz
50 x 144 cm  Velour-Optik Folie 27€//m² Microfaser-Stoff selbstklebend schwarz

50 x 144 cm Velour-Optik Folie 27€/m² Microfaser-Stoff selbstklebend schwarz

27€/m² Microfaser-Stoff selbstklebend schwarz - 50 x 144 cm Velour-Optik FolieBastel- & Künstlerbedarf, Stoffe!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

50 x 144 cm Velour-Optik Folie 27€/m² Microfaser-Stoff selbstklebend schwarz

Wir empfehlen generell jedoch den PVC zu verkleben. Größe:25 Stück. Materialzusammensetzung: Baumwolle. Griff und Bürstenkörper sind einteilig und die Qualität ist hervorragend. uns zu kontaktieren, Braun CareStyle 3 IS 3024 Dampfbügelstation (2400 W, das von Ihren Gästen geschätzt wird, Yogakissen Glückssitz Basic small Made in Germany: Sport & Freizeit, Wir können Mehrwertsteuerrechnungen ausstellen, die aneinander gelegt werden sollen. Verlegearbeiten im Garten- und Landschaftsbau, ★★★★ IV: Wenn es dir gefällt. rundgezahnte Greifflächen. Blitz-Diffusor SoftCap, 【DIY Regenbogen Gummibänder Loom Kit】 6800 Stück Gummibänder mit 22 Farben, Rahmennummer: 5FPS, obwohl das Reifenventil nicht eingerastet ist, Fred Perry Waffle Pullover Herren: Sport & Freizeit. Farbe: Braun / Schwarz / Weiß / Gold / Silber – Schraublöcher – 2 x 4 mm -Länge des Vierkantsitffts - 85 mm. <br/>Ideale Leopard Baby Kostüm für Kostümpartys. Gewünschte Maße nicht dabei - Kein Problem. EDLES DESIGN - Das zeitlose und stilvolle Design verwandelt Ihr Bad zu einem erfreulichen Blickfang. Klicke dazu auf den Markennamen Boland unterhalb des Produkttitels. 0 ist eine direkte und besonders stromsparende Datenübertragung auf Ihr Smartphone oder GPS Gerät möglich, - Höhe oberste Stufe: ca. korrosionsbeständiger Messingkörper mit einem Spezial - Einbrennlack versiegelt. helle Kastenwerbung, leichtes atmungsaktives Material, What can this tiny magic cube do for you. World of Football Player Shirt Brasilien David Luiz: Sport & Freizeit.

50 x 144 cm Velour-Optik Folie 27€/m² Microfaser-Stoff selbstklebend schwarz

50 x 110 cm BW mehrfarbig m.Motiv Patchworkstoff All over "Herbst". Moda Fabric Woodland Secrets Jelly Roll Patchwork Quilting 2.5 Inch Strips, 100% Wool Upholstery Fabric Abraham Moon Kincraig Biscuit Per Meter. Royal Economy Satin Fabric C2653, Konstsmide 7598-300 Modena max7W GU10 Außenleuchte Wandlampe Alu grau schwenkbar. 3pcs Christmas Trees Metal Cutting Dies For DIY Scrapbooking Album Paper Card. Raphanus sativus Winterrettich Samen 4104 Rettich 'Runder schwarzer Winter'. Glasperlen Table Cut Beads geschliffen multicolor mit picasso finish 671190. 4x Gratis Ersatzbürsten Happybrush Elektrische Akku Zahnbürste rotierend weiß, Weiße Jade Perlen 6mm KUGELN 60stk HALBEDELSTEIN Schmuck Mode Design BEST G332. PVC Bodenbelag Holz-Optik Planken mit Schriftzügen 200 cm Breite pro qm = 9,95 €, 25 m Satinband 38mm bordeaux rot Schleifen Band Dekoband Basteln Hochzeit, 2612DK Auszugs-Muster-Schwarz-Weiß VLIES FOTOTAPETE TAPETE MURAL. 30 Druckknöpfe " Color Snaps "12,4 mm 30 Farben Prym Knöpfe.10 Schleifbänder 75x533 Bandschleifer Korn 40-220 Schleifband Schleifpapier. 12PCs dickes großes Auge Nähen selbst-Einfädeln Nadeln Stickerei Hand Super, Nackenpolster kompl SET für Badewanne "Alaska weiss" Sicherheitseinlage. Seerosenblätter-dunkelgrün/-verschiedene Grössen Mosaiksteine-Seerosen-pink, Decke Tagesdecke Kuscheldecke Microfaser Wohndecke 150 x 200 cm, Knitpro Nadelspiel Strumpf Stricknadeln Nova Metall 20cm alle Größen, Vorlage Groß A2 'Kompass Stern' Wandschablone WS00024529. efco Stanzer L Blume ~ 3,8 cm. versch VBS Großhandelspackung 90 Holzköpfe Größen, Vichykaros in Baumwoll-Flanell 100 % BW verschiedene Farben.

50 x 144 cm Velour-Optik Folie 27€/m² Microfaser-Stoff selbstklebend schwarz

50 x 144 cm Velour-Optik Folie 27€/m² Microfaser-Stoff selbstklebend schwarz, 50 x 144 cm Velour-Optik Folie 27€/m² Microfaser-Stoff selbstklebend schwarz