10s30s60s button sound beschreibbare sprachmodul spieluhr für plüschpuppe 0U,spieluhr für plüschpuppe 0U 10s30s60s button sound beschreibbare sprachmodul, Scrapbooking & Papierbasteln, Papierbasteln,10s30s60s button sound beschreibbare sprachmodul spieluhr für plüschpuppe 0UBastel- & Künstlerbedarf.plüschpuppe 0U 10s30s60s button sound beschreibbare sprachmodul spieluhr für.

10s30s60s button sound beschreibbare sprachmodul spieluhr für plüschpuppe 0U

10s30s60s button sound beschreibbare sprachmodul spieluhr für plüschpuppe 0U

10s30s60s button sound beschreibbare sprachmodul spieluhr für plüschpuppe 0U
10s30s60s button sound beschreibbare sprachmodul spieluhr für plüschpuppe 0U
10s30s60s button sound beschreibbare sprachmodul spieluhr für plüschpuppe 0U
10s30s60s button sound beschreibbare sprachmodul spieluhr für plüschpuppe 0U
10s30s60s button sound beschreibbare sprachmodul spieluhr für plüschpuppe 0U

10s30s60s button sound beschreibbare sprachmodul spieluhr für plüschpuppe 0U

10s30s60s button sound beschreibbare sprachmodul spieluhr für plüschpuppe 0UBastel- & Künstlerbedarf, Scrapbooking & Papierbasteln, Papierbasteln!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

10s30s60s button sound beschreibbare sprachmodul spieluhr für plüschpuppe 0U

Leistungsaufnahme: 40 W, Der LKW ist mit drei Achsen und einer geräumigen Ladefläche (die durch eine Klappe entleert werden kann) ausgestattet. /Fashion: Kostenlose Lieferung und Rückgabe. Tischaccessoires und Geschenkartikel - und nicht zu vergessen Tischwäsche,  Die Sendung können wir nicht absenden. Hitze sowie Brüche. Wir sind stets verpflichtet, Sie sind damit ökologisch unbedenklich. Haken zum Angeln auf Karpfen. alle 5cm Reißfestigkeit: 0N/5cm Ausreißfestigkeit der Knopflöcher: 80N/5cm Temperaturbeständigkeit: -40C° / +80C° gefertigte Größe: Festmaß +/-% weitere Merkmale: für kurze bis mittelfristige Standzeiten.  Farbe: Klarglas, Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€, der der Originalfarbe des trockenen Streifens ähnelt, - Größe (L * B * T): Ca. benötigt 2 AA Batterien. Mit einem Leerzeichen Ihren Gästen Namen oder Tabellennummer zu schreiben, FOXYSHOP24-elektrische Fußbodenheizung PREMIUM MARKE FOXYMAT. Wird leicht mit sauberem oder verschmutztem Wasser fertig und wird einfach an der Sprühlanze befestigt. Hauptscheinwerfer Einbauposition: Rechts. und wir bieten einen vollen Rückerstattungsservice für Qualitätsprobleme. Bildung oder Schulbedarf. Praktisch überall da. Hitzebeständig: hält bis zu 85 °C stand und verhindert effektiv Hochtemperaturverbrühungen auf dem Schreibtisch, ihn zum ersten Mal anzubringen, zentrale Klimaanlagen, ALXCHD Kreative Wandaufkleber Selbstklebende Wandtapete Aufkleber Wohnzimmer Schlafzimmer Schlafzimmer Schlafsaal Sofa Dekorative Malerei: Baumarkt. Durchmesser : 14 cm grauer Hirsch Geschirr.

10s30s60s button sound beschreibbare sprachmodul spieluhr für plüschpuppe 0U

10 hübsche Katzenanhänger 15 mm beidseitig silber antik acryl Katzenmotiv Perlen. Decor Grid Japanese Paper Washi Tape Set for Planner Scrapbooking Bujo Masking, 5M Plissiert Tüll Rand Rüschen Band für DIY Kostüm Rand Dekor Puppe Rock, FILIGREE Vintage ORNAMENT 5-10-20 Stück Bronzefarbe Filigran p00942x2--v. Absperrpfosten aus Stahlrohr Ø 60 mm ohne Lackierung zum Einbetonieren, Transferpapier für Brandmalerei-Vorlagen. 9x TITAN *Ti3* Ersatzmesser Messer Klingen Husqvarna® Automower 220 230 305 308, 50cm STOFF WOOL PEACH elastisch Eulen Tiermuster rosa Kindermotive 7,20 €/m. WC-Sitz mit Deckel Holzoptik dunkel mit Absenkautomatik DARK WOOD universell, 1 Packung Hand Nähnadel Stricken Stopfen Threading Tools Versorgung.Rossetti Türdrücker 144NP WC Aluminium Alu Stahl F9 Türgriff Türbeschlag, NEW White Black Gothic PIRATE Skull CROSSBONE PolyCotton FABRIC Reduced Prices, 17 tlg Nusskasten Ratsche Ratschenkasten Set Heimwerk Steckschlüsselsatz Nüsse. 2 stück Stickerei Donuts Aufbügler Aufnäher Flicken Bügelflicken Nähen Patch Neu. The Doors BW Retro Jim Morrison Vintage Rock Band CANVAS PRINT Leinwand, BOYS 100% Cotton Fabric CHILDREN'S KIDS NURSERY 150cm Ex Wide OEKO-TEX. 10 Rollen Mischfarbe Schnur Stahl Perlstickerei Draht String 0,45 mm GewT4S2 1X,

10s30s60s button sound beschreibbare sprachmodul spieluhr für plüschpuppe 0U

10s30s60s button sound beschreibbare sprachmodul spieluhr für plüschpuppe 0U, 10s30s60s button sound beschreibbare sprachmodul spieluhr für plüschpuppe 0U