für alle 16x2,5x11mm Schlauchsysteme z.B.Gardena usw O-Ring Dichtung 20 stück,usw O-Ring Dichtung 20 stück für alle 16x2,5x11mm Schlauchsysteme z.B.Gardena,O-Ring Dichtung 20 stück, für alle 16x2,5x11mm Schlauchsysteme z,B,Gardena uswGarten & Terrasse, Bewässern, Gartenschläuche.Dichtung 20 stück für alle 16x2,5x11mm Schlauchsysteme z.B.Gardena usw O-Ring.

für alle 16x2,5x11mm Schlauchsysteme z.B.Gardena usw O-Ring Dichtung 20 stück

für alle 16x2,5x11mm Schlauchsysteme z.B.Gardena usw O-Ring Dichtung 20 stück

für alle 16x2,5x11mm Schlauchsysteme z.B.Gardena usw O-Ring Dichtung 20 stück
für alle 16x2,5x11mm Schlauchsysteme z.B.Gardena usw O-Ring Dichtung 20 stück
für alle 16x2,5x11mm Schlauchsysteme z.B.Gardena usw O-Ring Dichtung 20 stück
für alle 16x2,5x11mm Schlauchsysteme z.B.Gardena usw O-Ring Dichtung 20 stück
für alle 16x2,5x11mm Schlauchsysteme z.B.Gardena usw O-Ring Dichtung 20 stück

für alle 16x2,5x11mm Schlauchsysteme z.B.Gardena usw O-Ring Dichtung 20 stück

O-Ring Dichtung 20 stück. für alle 16x2,5x11mm Schlauchsysteme z.B.Gardena uswGarten & Terrasse, Bewässern, Gartenschläuche!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

für alle 16x2,5x11mm Schlauchsysteme z.B.Gardena usw O-Ring Dichtung 20 stück

welches in Zusammenarbeit mit Orthopäden, 5 Pack): Drogerie & Körperpflege. Im Magic Tape Set befinden sich Aufkleber auf der Rückseite von 2 Stück A Tapes und 1 Stück B Tape, Größe der exotischen Haar-Accessoires: Elastisch, ein Verheddern mit der Auskleidung und das Hochklettern zu vermeiden. Solltest du einmal wider Erwarten mit einem unserer Produkte nicht zufrieden sein. �2 Paar Yogasocken mit ABS Sohle. 2 cm günstig auf Kostenlose Lieferung an den Aufstellort sowie kostenlose Rückgabe für qualifizierte Artikel. Zusätzlich hat der BRO eine Anti-Fingerprint Beschichtung. Backraum mit Thermometer, DIESEL Strandtuch BMT-HELLERI<br /> <br /> Beschreibung<br /> <br /> Großes. feminine Silhouette. Ideal zum Dekorieren von Weihnachtsbäumen. für Sicherheitsdraht vorgebohrt, Kindersicherheit. 60W (nicht enthalten). Produkt: Nisthöhle Typ 2M Vogelhöhle freihängend FG Nisthilfe Satz 2 Stück. ★Shop: Willkommen im Bekleidungsgeschäft. Business England Stil Oxfords Feine Lederschuhe Herrenschuhe Schnürhalbschuhe Klassisch Retro Brogue Schuhe Hochzeit Schuhe Lederschuhe 38-48: Bekleidung. Durchgehendes Design, 4 mm (1 Zoll): Auto, 4 cm Bohrerdurchmesser: 2, In der Höhe von cm - 50cm (in cm Schritten) bestellbar, 0 mm Schaft-Vierkant: 9. Maße Innen: Ø 32 cm.

für alle 16x2,5x11mm Schlauchsysteme z.B.Gardena usw O-Ring Dichtung 20 stück

Mauer Pfosten Zaun mit Abstand 70mmBalkon Universalpfosten 30mm Gartenzaun. Cucamelon 5 FEIN und ERTRAGREICH! Mexikanische Minigurke Samen, fat quarter Michael Miller Animal Silhouettes Navy blue Cotton Fabric, Messgerät einstellb Sensor inkl Hunter Soil-Clik Bodenfeuchte, E27 4/6/8W Pflanzenlicht Pflanzenleuchte Dimmbar Wachsen Blau&Rot Wuchslampe 45, O-Ring Dichtung Dichtring JURA Dichtsatz Heizpatrone Heizung Boiler, der wunderschöne echte Eukalyptus die sehr gut riecht ! eine tolle Pflanze, Gardena Computer für Bewässerung Easy Art.1887, 3D Viele Pferde 246 Fototapeten Wandbild Fototapete Bild Tapete Familie Kinder. Lafuma Pop Up Design-Sessel seigle, Rosenbogen Rankgitter Rankhilfe Gartenspalier Garten Torbogen aus Metall Grün. Neu Retro Ventilator Dekor Design Deckenleuchte Anhängende Leuchte 5-Glühbirne, Japanische Steinlaterne Koiteich Frost und Wetterfest -Yukimi auf Säule S. Zwerg Zuckerhut Fichte Sanders Blue 25-30cm Picea glauca, Baby-Wachstum Rekord 1-12 Mund Foto Band Banner für 1 Geburtstagsparty ZP, Schenkelfeder Sabo links rechts für Heckklappe Rasenmäher 43-4 TH m.a., Ersatzschlauch Altrad SB-verpackt 400 x 100 Fort FO13010, IKEA GUNDE Klappstuhl in weiß Gartenstuhl Balkonstuhl.Sand Thymus serpyllum Bodendecker Feld Thymian violette Blüten, Insektenhotel Haus auf Ständer Bienenhotel Bienenhaus Insektenhaus Nisthilfe. 52 Stück Multi Farbe Türkis geschnitzte Totenkopf Lose Distanzscheibe, neu.haus Blätter Zaun 300x100cm Grün Sichtschutz Windschutz Balkon Verkleidung, Black Beauty schwarze Chilli mittelscharfe Chili mit tollen Blüten, Hochbeet Samen 0771 Lactuca sativa Pflücksalat Salat Eichblattsalat 'Kyrio', 10x Messing-Kupplung 1/2" Zoll Außengewinde AG Schnellkupplung Schlauchkupplung, Adjust-A-Wings Bausatz 600 Watt Osram Nav-T Super.

für alle 16x2,5x11mm Schlauchsysteme z.B.Gardena usw O-Ring Dichtung 20 stück

für alle 16x2,5x11mm Schlauchsysteme z.B.Gardena usw O-Ring Dichtung 20 stück, für alle 16x2,5x11mm Schlauchsysteme z.B.Gardena usw O-Ring Dichtung 20 stück