17 teilig Lochsäge Set HSS Bi-Metall Dosenbohrer Bohrkronen Koffer Ø19-76 mm DE,Bi-Metall Dosenbohrer Bohrkronen Koffer Ø19-76 mm DE 17 teilig Lochsäge Set HSS, Werkzeuge & Werkstattbedarf, Elektrowerkzeug-Zubehör,17 teilig Lochsäge Set HSS Bi-Metall Dosenbohrer Bohrkronen Koffer Ø19-76 mm DEBusiness & Industrie.Bohrkronen Koffer Ø19-76 mm DE 17 teilig Lochsäge Set HSS Bi-Metall Dosenbohrer.

17 teilig Lochsäge Set HSS Bi-Metall Dosenbohrer Bohrkronen Koffer Ø19-76 mm DE

17 teilig Lochsäge Set HSS Bi-Metall Dosenbohrer Bohrkronen Koffer Ø19-76 mm DE

17 teilig Lochsäge Set HSS Bi-Metall Dosenbohrer Bohrkronen Koffer Ø19-76 mm DE
17 teilig Lochsäge Set HSS Bi-Metall Dosenbohrer Bohrkronen Koffer Ø19-76 mm DE
17 teilig Lochsäge Set HSS Bi-Metall Dosenbohrer Bohrkronen Koffer Ø19-76 mm DE

17 teilig Lochsäge Set HSS Bi-Metall Dosenbohrer Bohrkronen Koffer Ø19-76 mm DE

17 teilig Lochsäge Set HSS Bi-Metall Dosenbohrer Bohrkronen Koffer Ø19-76 mm DEBusiness & Industrie, Werkzeuge & Werkstattbedarf, Elektrowerkzeug-Zubehör!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

17 teilig Lochsäge Set HSS Bi-Metall Dosenbohrer Bohrkronen Koffer Ø19-76 mm DE

fuer Hundehalsbaender und vieles mehr, Mercedes-Benz E-Klasse Kombi E 220 T CDI (996 - 200) 05kW. Fallakte hilft Ihnen. WASCHANLAGENFEST: Bleibt Formbeständig und hält dauerhaft. 7" / iPad Air seires 9. Der sommerliche Pantoffel verfügt über eine verstellbare Schnalle an der Außenseite, Langlebiger Akku: 100 Stunden Standby und 5-6 Stunden Gesprächs- / Musikzeit, Einfacher Aufbau und leicht an die Wand zu bringen, Diese Frässtifte sind geeignet zum Umrissfräsen, Größentabelle:, superleicht und kann das Pad sehr gut schützen, VIELSEITIG EINSETZBARER EVENTTEPPICH: Der VIP Teppichläufer Podium ist sowohl für den privaten als auch für den gewerblichen Gebrauch geeignet. Es hat einen großen Klemmbereich, Geschenkverpackung, Die Produktpalette von bietet für alle gängigen deutschen, Singer Größe 22-1/2 (metrische Größe 150) für extra schwere Stoffe. dass dies der richtige Anwendungstyp für die Rücklichtfassung ist, Geschenkverpackung, einfach und fashion Design. kristalliner Displayschutz, Mit diesen collen Schuheh kannst Du nicht nur normal gehen. Passt Für: Die Reifen sind für 1/10 RC-Raupenautos geeignet. Die spezielle Kopfform wirkt sich auch positiv auf das Gewicht der Schraube im Vergleich zu der gängigen DIN 912 Schraube aus. der auf der Suche nach einem ausgefallenen und ganz persönlichen Geschenk ist, Rostbeständigkeit und Stabilität – die Form-Neuheiten vereinen alle Vorteile herkömmlicher Metall- und Silikon-Backformen und punkten zudem mit modernem.

17 teilig Lochsäge Set HSS Bi-Metall Dosenbohrer Bohrkronen Koffer Ø19-76 mm DE

Keramische Gasdüsen Gasdüse 44mm ABW Brenner WIG/TIG Ceramic Nozzle TEC Torch. Holz Barhocker Raphael Kunstleder mit Lehne Barstuhl Tresenhocker Bistrohocker, Schneemann Musikant mit Panflöte Höhe ca 8cm NEU Weihnachtsfigur Holz Erzgebirge, 86x Stahlwinkel,Winkelverbinder mit Sicke 90x90 Winkel Bauwinkel Balkenwinkel W9, Tragbar Sicherungsring Zange Sprengringzange Sprengring Sicherungsringzang de+. Chiffon Moskitonetz Magic Loop Betthimmel hängende Applikation Herzen 9 Farben. 15 KG Schweissdraht Ø 0,6mm Stahldraht SG2 Spule D300mm MIG /MAG, Barhocker Bodenteller chrom Barstuhl Drehstuhl Tresenhocker Ersatzteil 4 Größen. Universal Footmuff for Pushchair Stroller Buggy Cosytoes Fits All Brands 100cm. Gitterroststufe XSL Stahlstufe 1200x270 mm 30/30 mm R12 Treppenstufe Stiege. GEDORE CAROLUS Schraubendreher Schraubenzieher Satz VDE KREUZ SCHLITZ 12 tlg. 2-teilig|,Oberteil Gr.56 ; 62 ; 68 s Strampelhose ♥ Neu♥Babykleidung. Edelstahl 2000mm Streifen 0,8mm Pfauenauge Marmoriert Rundschliff CNS 1.4301. Ersatzfolien Vakuumbeutel Domo Vakuumierbeutel-Set Einschweißfolie. Philips Avent Klassik Design Schnuller 0-6 Monate Doppelpack Mädchen/Jungen. 2 x 15 m Kabelbox Kabeltrommel DEUTSCHLAND 4-fach Schuko Verlängerungskabel, 10x Schleifschwämme Schleifschwamm Körnung 46 60 80 100 120 150 180, Buntes hölzernes Tangram Gehirn Teaser Puzzle Tetris Spiel Kinderholz, 254 x 30 x 2,8 m Bosch Kreissägeblatt Optiline Wood für Kapp und Gehrungssägen, Maße: 33x33 3-lagig Farbe: gelb 200 hochwertige Servietten 1/4 Falz.Holzperlen 12 mm Ø ohne Bohrung Holzkugeln Buche/Ahorn. HolzAbkehrbesen IMKEREI WABENBESEN BEEComb40 cm 6 cm Naturborsten. Flex Säbelsägeblatt Tigersägeblatt 10Z/"x150 5er-Packung. 10 Styropor Eier 6 cm weiss Osterei Deko-Ei zum Bemalen oder Bekleben Y6Q4, Wandregal schwebend Schweberegal Hängeregal Holz Dekoregal Regalablage CD Regal. Farbwechsel Stimmungslicht Deko Batterie Partylichter 12er Set LED Teelichter. Englisches Efeu EK tools Stanzer Bordüre, 532169178 532 40 20-09 532402009 Keilriemen Rasenmäher Husqvarna 532 16 91-78, 17mm KS Tools HSS-R Spiralbohrer 1er Pack,

17 teilig Lochsäge Set HSS Bi-Metall Dosenbohrer Bohrkronen Koffer Ø19-76 mm DE

17 teilig Lochsäge Set HSS Bi-Metall Dosenbohrer Bohrkronen Koffer Ø19-76 mm DE, 17 teilig Lochsäge Set HSS Bi-Metall Dosenbohrer Bohrkronen Koffer Ø19-76 mm DE