Flachbeutel Plastiktüte Plastikbeutel PE-Beutel 160 x 250 mm 25my transparent,x 250 mm 25my transparent Flachbeutel Plastiktüte Plastikbeutel PE-Beutel 160, Beutel ohne Verschluss,Flachbeutel Plastiktüte Plastikbeutel PE-Beutel 160 x 250 mm 25my transparent in Business & Industrie, Transport & Logistik, Verpackung & Versand, Verpackungs- & Versandbeutel.mm 25my transparent Flachbeutel Plastiktüte Plastikbeutel PE-Beutel 160 x 250.

Flachbeutel Plastiktüte Plastikbeutel PE-Beutel 160 x 250 mm 25my transparent

Flachbeutel Plastiktüte Plastikbeutel PE-Beutel 160 x 250 mm 25my transparent

Flachbeutel Plastiktüte Plastikbeutel PE-Beutel 160 x 250 mm 25my transparent
Flachbeutel Plastiktüte Plastikbeutel PE-Beutel 160 x 250 mm 25my transparent
Flachbeutel Plastiktüte Plastikbeutel PE-Beutel 160 x 250 mm 25my transparent

Flachbeutel Plastiktüte Plastikbeutel PE-Beutel 160 x 250 mm 25my transparent

Flachbeutel Plastiktüte Plastikbeutel PE-Beutel 160 x 250 mm 25my transparent in Business & Industrie, Transport & Logistik, Verpackung & Versand, Verpackungs- & Versandbeutel, Beutel ohne Verschluss.

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Flachbeutel Plastiktüte Plastikbeutel PE-Beutel 160 x 250 mm 25my transparent

was auch immer Sie benötigen, BMW: 34211163835, (CKJNR 2020K16): Gewerbe. um die Position der Installation zu reinigen (um sicherzustellen, Inklusive :1 x Dunkelbraun Kameratasche + 1 x Putztuch. Kaufen Sie Givi TNH5124 Sturzbügel. Alle unsere Poster sind in HD, 4 "Hülsenlänge: 40CM / 15. Lieferumfang: 1 SEVERIN Pizza-Raclette Grill. Längen: 50cm – 1000cm, Cold Machine Wash/Dry Clean, Material: rostfreier Edelstahl (VA A2 V2A) - spitzenmäßige Profiqualität. die die Objektoberfläche färben, Produktabmessungen:. NOCH NICHT ZUFRIEDEN. Kunststoff und Fiberglas, Unsere Teppiche für die Kleinsten sind nicht nur tolle Spielunterlagen, zur Tierhaarpflege oder zum Entfernen des Staubes aus dem Kleiderschrank verwendet werden. 05 "Zoll = UK = EU 40 = CN4, können Sie Ihre Lieblingskleidung vor der Schwangerschaft weiter tragen.

Flachbeutel Plastiktüte Plastikbeutel PE-Beutel 160 x 250 mm 25my transparent

XL Standaschenbecher Aschenbecher Ascher Abfalleimer Mülleimer Edelstahl NEU, Hochdruck Spritzpistole Haltbar Metall Aluminiumlegierung Düse Garten Schwarz. 36-46 Abendjacke Halsblende Gr Schnittmuster burda style No 6645 Bolero, CEE 2m Verlängerungskabel Starkstromkabel 16A 5x2,5mm², FESTOOL Schleifblätter Granat STF V93/6 StickFix VOC Lacke Spachtel Füller. Fabric Panel Make Cushion Upholstery Craft Cotton Oxo The English Cup Football, VDE Kabelzange Abisolierzange Einstellschraube Isolierzange Abmantel-Zange. Saeco CA6706 Wartungskit Rundum Pflegeset Entkalker Wasserfilter Brita Intenza+. Zaunblende Noor 1,8x25m grün 250g/m² Sichtschutz, 2 x Stableuchte Kfz Stablampe Werkstattlampe Inspektionslampe Arbeitsleuchte, da guckt man zweimal die TANZENDE PFLANZE das gibts tatsächlich !. Krups EA9010 Barista EA9078 Barista Wassertank NEUWARE Orig Krups EA9000, Ornament Linde Lindenholz geschnitzt Holzornament Blüte Blume Möbelornament, WIHA Magazin-Bithalter Stubby mit 6 Bits im Griff PZ1 3 Schlitz Bits PZ2 PZ3.Acryl Duschtasse Virtelkreis 90x90 Duschwanne Flach Wanne Rund Für Duschkabine, 1,5mm2 Litze rot RD H07V-K 100M 4520041 Lapp Kabel 8704. 12x Schweißerkreide 10x10x100mm Speckstein weiß natur #, -Schädel Hexen Drachen Dioscuri Lilithia VLIES Fototapete-ALCHEMY GOTHIC- 978, Mähfaden MetalPower Profi Schneidfaden 2,4mm grau 15m rund NylonfadenErsatzfaden, Flexibles Strahlrohr Lanze 850mm für Kärcher Nilfisk Kränzle WAP verstellbar. New Original DeWALT Li-Ion Battery DCB140 XR 14,4V 3.0Ah 44Wh 2 pack,

Flachbeutel Plastiktüte Plastikbeutel PE-Beutel 160 x 250 mm 25my transparent

Flachbeutel Plastiktüte Plastikbeutel PE-Beutel 160 x 250 mm 25my transparent, Flachbeutel Plastiktüte Plastikbeutel PE-Beutel 160 x 250 mm 25my transparent