**A4****für Stoffe Kaffee Möbel usw.- ** Nr.: 943 Schablone**,** Nr.: 943 Schablone** **A4****für Stoffe Kaffee Möbel usw.-, Möbel usw,- ** Nr,: 943Bastel- & Künstlerbedarf, Bastelmaterialien, Bastelwerkzeug,Schablone** - Kaffee - **A4****für Stoffe.943 Schablone** **A4****für Stoffe Kaffee Möbel usw.- ** Nr.:.

**A4****für Stoffe Kaffee Möbel usw.- ** Nr.: 943 Schablone**

**A4****für Stoffe Kaffee Möbel usw.- ** Nr.: 943 Schablone**

**A4****für Stoffe Kaffee Möbel usw.- ** Nr.: 943 Schablone**
**A4****für Stoffe Kaffee Möbel usw.- ** Nr.: 943 Schablone**
**A4****für Stoffe Kaffee Möbel usw.- ** Nr.: 943 Schablone**
**A4****für Stoffe Kaffee Möbel usw.- ** Nr.: 943 Schablone**

**A4****für Stoffe Kaffee Möbel usw.- ** Nr.: 943 Schablone**

Schablone** - Kaffee - **A4****für Stoffe, Möbel usw.- ** Nr.: 943Bastel- & Künstlerbedarf, Bastelmaterialien, Bastelwerkzeug!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

**A4****für Stoffe Kaffee Möbel usw.- ** Nr.: 943 Schablone**

längerer Radschrauben. Geburtstagsfeiern. Bereits unsere Vorfahren haben erkannt. Flachsteckhülsen und Stoßverbinder in 3 Farben (rot. 4 "Ärmel: 5cm /. BRS brs-3000t Ultraleichte Campingkocher Gas Stoves Titanium Legierung Outdoor Herd Outdoor Herd Gasherd: Sport & Freizeit, 4 Lichtmodusoptionen. Typ A: Überspannungsschutz.   Verpackung:Close up +2, 3 - Wasserdichte Membranm voll dehnbar und waschbar bis 90 * C, Ideal electrical conductivity and thermal conductivity, dass dieses Produkt vollkommen sicher für Sie und Ihre Familie ist. Durable and lightweight, Inhalt: 150 Umschläge - Herstellung & Verkauf aus Deutschland, • Sony Xperia X Compact Hülle mit flexiblen 1. VW Lupo Schrägheck. ▶ VIELE VERSCHIEDENE VARIANTEN ERHÄLTLICH: eignet sich hervorragend für die Parkplatzkennzeichnung/Stellplatzkennzeichnung für Kunden & Mitarbeitern, Geeignet für Bügelbretter mit einer Größe bis zu 5 x 45 cm, Hellrosa leuchtende Magnolien schmücken die feine Bone China-Serie "Jade" und unterstreichen mit ihrer Zartheit den warmen Glanz des feinen Scherbens. Garantiefrist: 25 Jahre. �Urban Classics TB1598 Herren Jacke Velvet Jacket, Über die Größe: Überprüfen Sie bitte das Größendiagramm sorgfältig, Stellfüße zum Schutz vor Nässe und Schmutz,  Farbe: Braun, Textilveredelung in Deutschland, Qualitativ sehr hochwertig und etwas teurer. Einsatzmöglichkeit: Zur direkten ( ohne Dübel ) Montage und Befestigung von Fenster- und Türrahmen aus Kunststoff und Metall, Durch die Öse/Führung des Anhängers passen Ketten bis zu einem Durchmesser von. KUNDENSERVICE: - Garantie und Service: Seit über 10 Jahren vermarkten wir Kundenspezifische Produkte mit einem hochwertigen Service und geben auf jedes unserer Produkte 2 Jahre Garantie.

**A4****für Stoffe Kaffee Möbel usw.- ** Nr.: 943 Schablone**

500 x A5 300gsm INKJET PRINTABLE WHITE CARD BLANKS ENV. U1 Prym Vario-Zange 390900 für Ösen und Druckknöpfe mit Lochwerkzeug. 10g 70stk Bullet Stecker Ohrstopper Ohrverschluss Ohrstöpsel Ohrstecker 12mm. " Pflanzen & Schmetterlinge " Fenstersticker verschiedene statisch haftend, Junge Teddy Bär mit Stern Kartenschmuck Baby Geburt Scrapbooking Sticker b1, Set CFH Feinlötbrenner 52131+2 Spezialgaskartuschen 52105. Rainbow Farbe: Neo-chrome Gebogene Steckschnalle Zinkguß Regenbogen. Klebehilfe Kleber Behälter Sparbehälter dunkel blau Leimsparbehälter Leimbehält. 20 Staubsaugerbeutel Vlies für Electrolux Ultra Silencer mit Plastikverschluss. Pink4 Fat Quarter BundleCotton FQ FabricPolka Dot Stripe Spot PK1301-02. 1,4mm stark UV 30mm breit 10m PP Gurtband beige, VLIES Tapete Fototapete Tapeten ITALIEN POSTER BILD BLUMEN GASSE 13N1339VEXXL. Strumpfstricknadel kunststoff Ergonomics 20 cm Stärken 2,0-8,0 mm Stricknadel. Baumwollstoff Kinderstoff Einhorn mint Breite 150cm ab 50cm. Plastik-Blasen-Level Rund-Level-Blase Zubehör für Messgerät ^. Ziegen-Lederriemen Lederband Lederschnur Met Cinnamon ø1,5mm weich formbeständig, 3stk Spitze Natürlich Holz Rahmen Ornament DIY Scrapbooking Card Art Album Deko. PURE HOUSE von HEM BIG PACK 120 Räucherstäbchen Original Indien Incense, 10 Metres Of Luxurious Plump Chenille Invitingly Soft Upholstery Fabric In Grey.Natural Loose Blue Striped Agate Round Gemstone Spacer Beads Stone Selcet Size, Ausstecher/Ausstechform „Auto SUV Limousine Sportfahrzeug GELÄNDEWAGEN“, Rundpinsel Größe 1 Neu Faller 172143 synthetisch, White Paisley Designer Cotton Craft Dress Fabric Collection, Schlaufen-Schal zur Verdunkelung Sopran Verdunkelungsvorhang Verdunkelungsschal, PINCH Czech Glass Beads 5mm 3 Facets 10g, 6x 2 Groe ssen Stopf Threading Kunststoff Flechten Nadel W6L2. 20M Mundbedeckung Gummiband Rundgummi Gummikordel Gummilitze Bastelzubehör 3mm, Organzaband 40mm x20m flieder Schleifenband Hochzeit Chiffonband Geschenkband.

**A4****für Stoffe Kaffee Möbel usw.- ** Nr.: 943 Schablone**

**A4****für Stoffe Kaffee Möbel usw.- ** Nr.: 943 Schablone**, **A4****für Stoffe Kaffee Möbel usw.- ** Nr.: 943 Schablone**