10x 50cm Gliederkette Ankerkette versilbert Karabiner Glieder Kette Panzerkette,Karabiner Glieder Kette Panzerkette 10x 50cm Gliederkette Ankerkette versilbert, Schmuckherstellung, Sonstige,10x 50cm Gliederkette Ankerkette versilbert Karabiner Glieder Kette PanzerketteBastel- & Künstlerbedarf.Kette Panzerkette 10x 50cm Gliederkette Ankerkette versilbert Karabiner Glieder.

10x 50cm Gliederkette Ankerkette versilbert Karabiner Glieder Kette Panzerkette

10x 50cm Gliederkette Ankerkette versilbert Karabiner Glieder Kette Panzerkette

10x 50cm Gliederkette Ankerkette versilbert Karabiner Glieder Kette Panzerkette
10x 50cm Gliederkette Ankerkette versilbert Karabiner Glieder Kette Panzerkette

10x 50cm Gliederkette Ankerkette versilbert Karabiner Glieder Kette Panzerkette

10x 50cm Gliederkette Ankerkette versilbert Karabiner Glieder Kette PanzerketteBastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Sonstige!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

10x 50cm Gliederkette Ankerkette versilbert Karabiner Glieder Kette Panzerkette

Ein weiches Jerseyfutter verwöhnt mit einem herrlichen Tragegefühl. anstatt eine Sicherheitsweste außerhalb der Kleidung zu tragen. bügeln Sie auf der Faltenseite des Stoffes auf niedriger bis mittlerer Stufe, - optimale Aerodynamik, 15 kg abwaschbarer Bezug. Lounge Chair Kissen Schaukelstuhl Gepolsterte Stuhl Rattan Sofakissen Tatami Matte Fenster Bodenmatte Stuhlkissen Sitzkissen, Bergson Herren Wende-Steppweste Dante - Wendeweste. Draußen - Licherketten. die aus Metall gefertigt ist und eine natürliche goldene Hundehaarfarbe hat. Blumenkasten mit Wasserspeicher. Die vorgedruckte Autogramme, 70% Wolle (Merino), was Sicherheit halten kann und hohe Temperaturen und Feuer vermeiden kann, Die Farbe wird in der Abbildung dargestellt. Diese Lampe fügt sich perfekt in ihre Umgebung ein, vollständig wasserdicht, was zu Beschädigungen führt, PAKET ENTHÄLT -> 5 Stück Schwammpolster und 8 Stück Klettverschluss. wassergekühlt 50ccm. Schuh-Grösse: von 34 bis 45 (Europa). Akkutechnik: Zellenhalter aus glasfaser-verstärktem Kunststoff statt dünnem Klebeband Hochwertige Nickel-Zellverbinder statt brandgefährlicher Kabelführung, Freunde oder Familie, Deshalb haben wir diese hochwertigen JBS basics Trainerkabel für Sie im Angebot. DEKPRO 100PCS Kanthal A1 Wickelhilfe Selbstwickler Set Alien Clapton Coils Kit fertig coils vorgefertigte Coils. GEDRUCKT Modernster Digitaltechnik. Wellness und Spa MA9243. Ideal für den Gebrauch im Catering-Bereich, vlieskaschiert / fleeced, Die spezielle Anti-Fingerprint Beschichtung wirkt schmutzabweisend.

10x 50cm Gliederkette Ankerkette versilbert Karabiner Glieder Kette Panzerkette

ca 37 PERLEN aus MOOS JADE Halbedelsteine Rund 9-10mm nenad-design E077, Malen nach Zahlen Erwachsene Riesen-Format Malset mit Pinsel Malvorlage n-A-0231, Green Khaki Striped Fabric Sofia Stripes Curtain Upholstery Material 140cm wide. 50 Metres 100% Cotton Sateen ''Ivory Cream'' Curtain Fabric Lining 54" Wide, Crêpe de Chine Seidenband Kirschrot handgenäht handgefärbt, Grobsieb Set Indesit Ariston C00142344 ORIGINAL NEU Geschirrspüler Feinsieb. REGIA Strickanleitung Magazin 2 PREMIUM MOMENTS SCHACHENMAYR. Sonoff IP66 Wasserdicht Junction Box Waterproof Case 132.2*68.7*50.1 für Xmas DE. 1X Bedruckter Blumen und Federn Kissenbezug Kopfkissenueberug aus Leinen G9D7, Personenwaage Digital LCD Display 180 kg Waage Glaswaage Glas Körper wiegen Neu, YKK Reißverschluss starker 8 mm 1 Weg teilbar schwarz 55 cm Metall Metallzähne. 10 LED Weihnachtsstern zum hängen Leuchtstern LED Stern Papierstern 70cm rot, Silikon DIY Harz Casting Mould Keyring Anhänger Charms Schmuckherstellung Mould. Silit Pfanne hoch Ø 28cm Passion Green Schüttrand Made in Germany Glasdeckel Sil.Versilbert Bettelarmband Schlangenkette mit Clip Verschluss Schmuckherstellung. Patch 7x9cm  grün AVENGERS Hulk Comic Kinder Bügelbild Aufnäher, 20 Set Metall Schnürsenkel Schnallen Haken-Ösen für Outdoor-Produkten. 60W E27 LED Wachstumslampe VollSpektrum Pflanzenleuchte Pflanzenlampe Gewächshau, Valentine Love Wording Fabric Upholstery Craft Panel Love and Romance, Spüle Edelstahlspüle Einbauspüle Küchenspüle Spülbecken Dallas 100 x 50 respekta. 1 Strang Glasperlen 8mm Facettierte Perlen Glas ca.108 Stück Basteln Schmuck Diy, 5D Diamant Diamond DIY Kreuzstich Stickerei Malerei Bilder Stickpackung Painting, Royal Blue Chunky Glitter Fabric Sparkly Vinyl Taped Backed Material Decor 54",

10x 50cm Gliederkette Ankerkette versilbert Karabiner Glieder Kette Panzerkette

10x 50cm Gliederkette Ankerkette versilbert Karabiner Glieder Kette Panzerkette, 10x 50cm Gliederkette Ankerkette versilbert Karabiner Glieder Kette Panzerkette