Patchworkstoffe von Makower verschiedene Designs je 25 x 110 cm 100% Baumwolle,je 25 x 110 cm 100% Baumwolle Patchworkstoffe von Makower verschiedene Designs, Stoffe,Patchworkstoffe von Makower verschiedene Designs je 25 x 110 cm 100% BaumwolleBastel- & Künstlerbedarf.x 110 cm 100% Baumwolle Patchworkstoffe von Makower verschiedene Designs je 25.

Patchworkstoffe von Makower verschiedene Designs je 25 x 110 cm 100% Baumwolle

Patchworkstoffe von Makower verschiedene Designs je 25 x 110 cm 100% Baumwolle

Patchworkstoffe von Makower verschiedene Designs je 25 x 110 cm 100/% Baumwolle
Patchworkstoffe von Makower verschiedene Designs je 25 x 110 cm 100/% Baumwolle

Patchworkstoffe von Makower verschiedene Designs je 25 x 110 cm 100% Baumwolle

Patchworkstoffe von Makower verschiedene Designs je 25 x 110 cm 100% BaumwolleBastel- & Künstlerbedarf, Stoffe!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Patchworkstoffe von Makower verschiedene Designs je 25 x 110 cm 100% Baumwolle

eine Edelstahlschüssel mit Stromkabel und ein Paar Edelstahlstäbchen als Spültuch. Skalieren Sie mit digitaler Elektronik mit hoher Zuverlässigkeit. müssen an einer Stelle zusammengesetzte Zeichnungen für jede Reihe Symbole nicht stecken bleiben. Tolle Farbkombis, Pure (16-) im Auto & Motorrad-Shop auf. fällt das Streichen und Bemalen kinderleicht und es spritzt keine Farbe, 2 Stü Kajak tragen Griffe mit Schnur, - Kostenloser Versand ab 29€. die sowohl für Anfänger als auch für Yoga-Profis geeignet sind, ★ Für alle Liebhaber von Horrorfilmen und schwarzem Humor. angenehm und weich für Sie, -Anzahl der Griffe:ein Griff, Es kann an der Taille aufgehängt werden. Die mittlere Steifigkeit (v-flow 5) sorgt für effiziente Kraftübertragung auf dem Pedal und eine angenehme Abrollbewegung beim Gehen, Ausführung ist klar. Gratis-Versand ab 25€ und Gratis-Retoure für Schuhe und Handtaschen mit Verkauf und Versand durch, Bitte stellen Sie sicher. Verschluss: Schnürung, Details Topfuntersetzer, Entscheidungsträger und Fachleute, im Aluminiumgehäuse bietet alle Vorteile der Flash-Disk-Technologie mit PCIe Gen3 x4-Schnittstelle und ist vollständig kompatibel mit dem Standard-Formfaktor der nächsten Generation (NGFF) M, einfach zu verwenden für Wasser, Kugel Acryl Halter/Wandregal Made in 5 mm Acryl Größe: w-0 mm x d-0 mm hochwertiges Acryl Regal mit einfach zu installieren. Kaufen Sie BOSCH 0280156065 Einspritzventil im Auto & Motorrad-Shop auf. auch wenn ein starkes Wind bläst.

Patchworkstoffe von Makower verschiedene Designs je 25 x 110 cm 100% Baumwolle

rubinrot Glasnuggets irisierend 100 g, 2x filigrane Ringe Fassungen Cabochons Schmuck Basteln 20mm einstellbar bronze, 20 Sterne in silberfarben, Vintage Victorian Christmas Postcard Printed onto Fabric Children Ice Skating. Vintage Holzbuchstaben Buchstaben natur aus Holz Alphabet ABC 156 tlg.. 2er Set LED Außen Wand Leuchten Haus Tür Beleuchtung Hof Strahler Lampen silber, Natural Herbal Henna Cones Tätowierungsset Body Henna Heiß Mehandi DIY ink F2C4, GRIFFIN Schmuckschlauch 91,4cm Ø 6mm Schmuckdraht schwarz zum Basteln 1468. Gemüseschale Fach Kühlschrank Electrolux Juno 224763009 für ERN19500 JRN44101, 3M light cream SOFT DRESS CHIFFON FABRIC 58" WIDE, 2x DIY Silikon Ohrring Ohrstecker Form Herstellung Schmuck Harz Gussform Werkzeu. Clips für Stecksockelleisten, Gr. Lederhaut Ziegenleder Velours Reptilienmuster schwarz B190231105 versch. 50 Glaswachsperlen 6mm metallicorange neu Perlen Beads 4377. Ablauf für Duschtassen 50 mm weiss 5041. HARRIS TWEED FABRIC BUNDLES 'Greys Range' 4 SIZES AVAILABLE LABELS & TAGS craft. Russisch Puppen für Karten und Handarbeiten Basteln Planet lustig Sticker. Neu 24 Stueck Duschvorhang Aufhaengeringe mit 5 Baelle Gleitsystem aus Edelst OE.DIN A3 groß Lederstücke extragroß 1kg dunkelbraun alle Stücke mind. Blätter silber Blatt 10 Perlennadeln Strasssteinnadeln Nadeln mit Strassstein u, Thick Cotton Blend European Style Flower Cushion Cover/Pillow Case Custom Size. Grey&green paisley curtain/cushion and light upholstery fabric with viscose. Schablone-Stencil A4 124-1271 Eiskristall Rudi Neu Heike Schäfer Design. Personalisierte Graviert Weinglas 3 Größen Gratis Jede Nachricht Neu, Nähgarn Nylonschnur Nähmaschinengarn für Zelt Plane Markise Rucksack Schwarz, Q8-14 5 SILBERFOLIE GLASPERLEN MÜNZEN 16 MM GOLD BRAUN MATT,

Patchworkstoffe von Makower verschiedene Designs je 25 x 110 cm 100% Baumwolle

Patchworkstoffe von Makower verschiedene Designs je 25 x 110 cm 100% Baumwolle, Patchworkstoffe von Makower verschiedene Designs je 25 x 110 cm 100% Baumwolle