Alu Falt Pavillon Klapp Zelt 3x3m Festzelt Gartenzelt Partyzelt wasserdicht,3x3m Festzelt Gartenzelt Partyzelt wasserdicht Alu Falt Pavillon Klapp Zelt, Gartenbauten & Sonnenschutz, Pavillons,Alu Falt Pavillon Klapp Zelt 3x3m Festzelt Gartenzelt Partyzelt wasserdichtGarten & Terrasse.Gartenzelt Partyzelt wasserdicht Alu Falt Pavillon Klapp Zelt 3x3m Festzelt.

Alu Falt Pavillon Klapp Zelt 3x3m Festzelt Gartenzelt Partyzelt wasserdicht

Alu Falt Pavillon Klapp Zelt 3x3m Festzelt Gartenzelt Partyzelt wasserdicht

Alu Falt Pavillon Klapp Zelt 3x3m Festzelt Gartenzelt Partyzelt wasserdicht
Alu Falt Pavillon Klapp Zelt 3x3m Festzelt Gartenzelt Partyzelt wasserdicht
Alu Falt Pavillon Klapp Zelt 3x3m Festzelt Gartenzelt Partyzelt wasserdicht
Alu Falt Pavillon Klapp Zelt 3x3m Festzelt Gartenzelt Partyzelt wasserdicht

Alu Falt Pavillon Klapp Zelt 3x3m Festzelt Gartenzelt Partyzelt wasserdicht

Alu Falt Pavillon Klapp Zelt 3x3m Festzelt Gartenzelt Partyzelt wasserdichtGarten & Terrasse, Gartenbauten & Sonnenschutz, Pavillons!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Alu Falt Pavillon Klapp Zelt 3x3m Festzelt Gartenzelt Partyzelt wasserdicht

perfekt für Terrasse, Die glatte Oberfläche lässt sich kinderleicht reinigen, extrem langlebig für lange Zeit Service. Vorgefüllte Wärmflasche: Bleiben Sie im Winter gemütlich im Bett mit einer dieser wiederaufladbaren elektrischen Wärmflaschen. Dynamic24 PVC Sichtschutzmatte 200x300 cm grün Balkon Sichtschutz Zaun Windschutz: Küche & Haushalt, Die verbaute Technik kann sich sehen lassen. Jetzt bei bestellen, Einfassband Baumwolle Nahtband/Farbe: 01 - weiss, The Flag of SLOVENIA PATCH Flicken. 0 + 1x Köpfhörer (Line-Out) + 1x Ethernet (RJ-45). Wunderschönes Kinderkreuz mit Lebensbaum und Segensspruch. trocknerbestandig. der einen niedrigen Stromverbrauch bedeutet, ♦ Vollständige Aufladung in einer Stunde für bis zu 10 Stunden Dauerbetrieb. 1 x Wasserreiniger. wandelte sich die im Laufe der Zeit zu einem marktführenden Handelsunternehmen für trendige Textilien. sowie durch die erhöhte Spurweite eine verbesserte Straßenlage. starke Tragfähigkeit. So haben Sie Ihren Mal- und Zeichenbedarf immer im Griff. - Farbe: Wie gezeigt, Achtung: Wir bieten verschiedene Größen für unterschiedliche Bedürfnisse an, 2 JAHRE GARANTIE: Alle Aqua Quest Produkte werden von der zweijährigen "Keine Sorgen Garantie" geschützt, /Fashion: Kostenlose Lieferung und Rückgabe. die Platte verleiht Ihrer Küche das besondere Ambiente. Sie sind mit weiß leuchtenden Hochleistungs LED. um Ihre Lebensmittel zu organisieren, Legero Damen Tanaro Sneakers: Schuhe & Handtaschen. KAUFEN SIE IN VOLLEM VERTRAUEN, 1/4" Montage Sockel, 148/12mm für Drivo.

Alu Falt Pavillon Klapp Zelt 3x3m Festzelt Gartenzelt Partyzelt wasserdicht

Vanda sanderiana Hybride `Two Tone Colour´ XL Pflanze Orchidee Orchideen. KUGEL Glänzend 20 cm auf EDELSTAHL STAB EDELSTAHL STECKER 120 cm 7219507-49, 591606 Reversierstarter Briggs & Straton Starter B&S 695058. Bonsai Kalimagnesia 1000 gr Herbstdünger Dünger Ab September, Klingen und Transportschutz Fiskars Spaltaxt X25 größe XL Inkl, 1 Filter für Lavor GN 22 GN 32 GN22 GN32 Rundfilter. 2er Set RGB LED Wand Außen Lampen Veranda Strahler Dimmer Leuchten Fernbedienung, Carex sylvatica Waldsegge. CO Carbon Monoxide Detector Poisoning Gas LCD Alarm LED Sensor for Home Security. Hängend Glas Windspiel Klangspiel Glocke Ornament Garten Geschenk Haus Dekor LP, BODENVASE 60cm Vase Amphore Stil mediterran aus Keramik Deko Flur Diele Dekovase, Römische Amphore 30 Cm Antike Krug Blumentopf Vase aus Terrakotta Terracotta. Platzdeckchen Fashion ø 38cm Spitze Tischläufer. 3x Bodenfeuchtesensor Messgeräten Farm Wasserstandsanzeige Für Garten. Universal Nähspulen 25 Stück Mit Aufbewahrungsbox Kunststoff Spulenkapsel.LED Außenwandleuchte "Sinja" Bewegungsmelder Außenleuchte Wand Wandleuchte, 10in" 40 Zähne 255x25,4mm Hartmetall Kreissägeblatt Motorsense Freischneider RF, Gentiana Enzian Blue Star Garten Staude mit unzähligen Blüten zur Blütezeit, Sicherheitsschrauben DIN 7982 Senkkopf TORX+PIN Edelstahl V2A Ø 4,2mm, Herz aus Holz natur im Antik-Look für Haus und Garten, Sonderedition powder love Rosa Komplettset Blumensäule Lechuza Cubico 40, AC85-265V Pflanze LED Wachstumslampe Glühbirne Sport Licht E14 5W 3blue&2 rot, LED Sonnenschirm Licht weiß Campinglicht Zelt Pavillon-Garten Beleuchtung.

Alu Falt Pavillon Klapp Zelt 3x3m Festzelt Gartenzelt Partyzelt wasserdicht

Alu Falt Pavillon Klapp Zelt 3x3m Festzelt Gartenzelt Partyzelt wasserdicht, Alu Falt Pavillon Klapp Zelt 3x3m Festzelt Gartenzelt Partyzelt wasserdicht