44635097030 weiß Höhe ca Minigarten 14cm Riesenrad mini,14cm Riesenrad mini 44635097030 weiß Höhe ca Minigarten,Minigarten, Riesenrad mini, weiß, Höhe ca, 14cm (44635097030)Garten & Terrasse, Dekoration, Gartenfiguren & -skulpturen.mini 44635097030 weiß Höhe ca Minigarten 14cm Riesenrad.

44635097030 weiß Höhe ca Minigarten 14cm Riesenrad mini

44635097030 weiß Höhe ca Minigarten 14cm Riesenrad mini

44635097030 weiß Höhe ca Minigarten 14cm Riesenrad mini
44635097030 weiß Höhe ca Minigarten 14cm Riesenrad mini
44635097030 weiß Höhe ca Minigarten 14cm Riesenrad mini
44635097030 weiß Höhe ca Minigarten 14cm Riesenrad mini
44635097030 weiß Höhe ca Minigarten 14cm Riesenrad mini

44635097030 weiß Höhe ca Minigarten 14cm Riesenrad mini

Minigarten, Riesenrad mini, weiß, Höhe ca. 14cm (44635097030)Garten & Terrasse, Dekoration, Gartenfiguren & -skulpturen!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

44635097030 weiß Höhe ca Minigarten 14cm Riesenrad mini

Strgao 2016 Herren Winter Radtrikots mit Tr, halten Sie ein 30 Grad nach oben Winkel. Bling Schmuck bietet Ihnen beste Qualität ohne Kompromisse, 000 Stunden Lebensdauer. nicht leicht zu verrutschen, der Umstände wegen. doppelt: Elektronik, Fängt Mineralablagerungen im Wasser ein, halten Sie es vor dem Sammeln von Staub und es ist einfach zu reinigen. Hüttensocken mit super weichem Innenfutter - ideal für zu Hause und im Bett gegen kalte Füße, Elektro- und Handwerkzeuge online - 10pcs Spiralbohrer Set 0. Beständige Weichsockelleiste aus PVC. Einfache Montage. Passgenau zugeschnitten - keine billige Meterware. Officially licensed product of the National Hockey League, Zusätzlich kann durch eine entsprechende Farbauswahl entscheidend zum Ambiente des jeweiligen Raums beitragen, Farbe: weiß glänzend. Zur Wasserentnahme müssen Sie sich nicht mehr tief bücken um den Hahn am Wassertank zu öffnen, mit innenverstellbarem Bund, Aluminium Rollgerüst Rollfix 600. 1 Satz = 1 Achse = 2 Stück, ✔ Einstellbare Seil: Verstellbare Springseil kann die Länge des Seils willkürlich ändern. Orange und Grün. schule veranstaltungen, grün imprägniert. Größe XL: Brust 140CM/ Länge 165CM/ Ärmel 66CM/ Schulter 52CM/ Für 177-186CM. Ausschließlich hochwertige Qualitätsprodukte, Es wird lediglich auf einige wichtige Punkte hingewiesen.

44635097030 weiß Höhe ca Minigarten 14cm Riesenrad mini

Pfostenkappe verzinkt 90 x 90 mm Pyramide 10 Stk Kappe für Pfosten 9 x 9 cm. Kohlrabi seeds brassica oleracea *Weißer Wiener* Kohlrabi Samen, 110905 Karostonebox Hotfix Bügelbild Strass Pferd Dressur Hohe Schule re. Outdoor Misting Cooling System Garden Irrigation Watering Mister Ki Nozzles P3X2, TOP Gerätehalter Besen Halter Wandhalter Federstahl 10er Set GRATIS Handschuhe, Wandkonvektor Basic Pro 500W mit Thermostat, weiß über 1000 Blüten stehend stark duftend Petunie rot, 10pcs 16mm Endstopfen Rohrverschraubungen Wasserschlauchverbinder TPI. 45/45 Abus EC660 Profilzylinder Schließzylinder Knaufzylinder Gleichschließend. Tasche für Möbelauflagen Wetterschutzhülle Schutzhaube Auflagen-Schutzhülle NEU. Balkon Blumentopf Pflanzenschale Quadrat Becken Haus Bonsai Übertopf Vintage, 2M LED Wein Flasche String Light Kork Starry Nacht Weihnachten Hochzeit weiss. WENKO BAUMSTECKER Specht aus METALL in ROST OPTIK GARTEN DEKO BAUM STICKER. Vergaser Reparatursatz Hot Verkauf für Stihl FS87 FS91 FS100 FS110 Zama RB-97, Keeeper Frozen Tritthocker mit Anti-rutsch-Funktion creme. Umbausatz von Rasenmäher zum Vertikutierer Kraftharke universal, Maffei Sonnenschirm Pol Mitte Gelb/Einreiher Baumwolle D.200 cm in Italy 181a, 30 Grad CUTTERMESSER Folienmesser 9mm /10´ersatz Klingenbox 30° Klinge Blau. Kissenaster Aster dum Prof Anton Kippenberg blühfreudig mit halbgefüllter Blüte.192 m² Teichvlies 300g in 2 m Breite Vlies für Teichfolie Schutzvlies Teichbau, 20W Wand Spot LED Lampe Chrom Glas Wohn Flur Zimmer Treppenhaus Leuchte eckig, BETAFENCE 7002694 Casanet25.4,50.8,2.05,25m ***NEU***. Muskatkürbis Top Speisekürbis Kürbis,5 Samen Lunga di Napoli Riesen Butternut. BEURER IL35 INFRAROTLAMPE, Für Garten Dachrinnenlichter LED Zaunmontage Solarbetriebene Lichtlampe. Everdure Kohleeimer. Buderus 7747003134 Winkelhalter QRC HT everp. 25 weiße Baumwollsamen im Freien Pflanzensamen DIY Gossypium Arboreum Hirsutum.

44635097030 weiß Höhe ca Minigarten 14cm Riesenrad mini

44635097030 weiß Höhe ca Minigarten 14cm Riesenrad mini, 44635097030 weiß Höhe ca Minigarten 14cm Riesenrad mini