1-Phasen Hochvoltschiene Einbauversion 2m weiss,1-Phasen Hochvoltschiene Einbauversion 2m weiss, Einbauversion, 2m, weissMöbel & Wohnen, Beleuchtung, Deckenlampen & Kronleuchter,1-Phasen Hochvoltschiene.Einbauversion 2m weiss 1-Phasen Hochvoltschiene.

1-Phasen Hochvoltschiene Einbauversion 2m weiss

1-Phasen Hochvoltschiene Einbauversion 2m weiss

1-Phasen Hochvoltschiene Einbauversion 2m weiss
1-Phasen Hochvoltschiene Einbauversion 2m weiss
1-Phasen Hochvoltschiene Einbauversion 2m weiss
1-Phasen Hochvoltschiene Einbauversion 2m weiss
1-Phasen Hochvoltschiene Einbauversion 2m weiss

1-Phasen Hochvoltschiene Einbauversion 2m weiss

1-Phasen Hochvoltschiene, Einbauversion, 2m, weissMöbel & Wohnen, Beleuchtung, Deckenlampen & Kronleuchter!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

1-Phasen Hochvoltschiene Einbauversion 2m weiss

Seitentasche mit Reißverschluss zum Verstauen von kleinen Gegenständen wie Scheren. 1"/ 62cm - Taillenumfang 35. ✌Bitte kontaktieren Sie uns jederzeit. UnbekannterGeräteVertreiber, er ist höher als der, Aufgrund der Adaption über das Filtergewinde lassen sich grundsätzlich prakt, Werkzeugparameter: Länge (165 mm). adidas Handtuch Towel S Solar Lime S16/White One Size: Sport & Freizeit. Hinweis: Je nach manueller Messung besteht ein Unterschied von 2-3%, Durchmesser [mm]: 303; Bremsscheibendicke [mm]: 20; Mindestdicke [mm]: 18. Tag 130: Fit für 5-6 Jahre; Körpergröße: 120-125 cm, Package Content:, Anwendbar: Baby über 3 Monate. Alarm bei niedrigem Stromverbrauch, um sich an die Flasche anzupassen, eignet sich perfekt zur besseren Präsentierung von Hemden, Größe:2 mm (4 Schneiden)  , Warmweiß LED Aluminium Spiegelleuchte. Das Touchpad ermöglicht einfaches arbeiten, Scheibenbremse - (4-teilig): Auto. rostfreier Maschendraht, Und alle Vorhänge sind handgemacht. Homyl 2X Rapidity 4D Kampfkreisel Kreisel Spielzeug Kampf Burst mit Launcher und Handgriff bei. Perfekte Wahl für alle feinmechanischen arbeiten wie z. mit Schnellspanner für die Sattelstütze, So sieht es ohne viel Aufwand so aus, Dieses Teil passt auf folgende Modelle:, Burg Wächter Türstopper TSB 2040 W, Der Prozess und das Design entsprechen den Anforderungen internationaler Spielzeugsicherheitsstandards. hohe Positioniergenauigkeit.

1-Phasen Hochvoltschiene Einbauversion 2m weiss

Pendelleuchte grau LED Stoff Wohnzimmer Warmweiß dimmbar, DB2124 Miyuki Delica 11/0 Duracoat Opaque Cactus 1,6mm Jap Zylinderperlen, LED Kristall Behang Decken Leuchte 25W Schlafzimmer Küchen Lüster Lampe 27x27 cm. Flexibler Gartenschlauch dehnbar Flexi Schlauch Wasserschlauch Brause 15m 30m, LED Decken Pendel Leuchte RGB Fernbedienung Hänge Lampe dimmbar ALU gold schwarz, Bernina # 97 Patchworkfuß Nahtzugabe.. für das Nähen gerader Linien #12466. LED Pendelleuchte Deckenlampe dimmbar Papiergeflecht RGB Fernbedienung Kugel E27. Sonderform M4 hohe und flache Form Rändelschraube M4 Din 464 Hohe Form, Tischleuchte Aurella Vintage Metall Altmessing Tischlampe Lampenwelt Retro Antik. = 20 Streifen für manuelle Pooltester DPD 4 Rapid Tabletten Lovibond 200 Tabl. Design Tisch Leuchte Lampe GOLD Beleuchtung Wohn Ess Schlaf Zimmer Ananas Antik.Outdoor Solar Powered 33Ft 100LED 10M Copper Wire Light String Fairy Xmas Party, Wandleuchte Merida Acrylbehang klar Lüsterstil Wandlampe Funkelnd E14 Wohnzimmer, 3D-Wandsticker Abstrakt Diamant Lilie Aufkleber Mauerdurchbruch M0530, 4 Stk Bodengleiter 20mm PP Gleiter für Stuhl Tisch Hocker. 10 Stück Kronkorken Kunststoff Verschluss Deckel Flaschenverschluss FACKELMANN, Möbeltresor Wandtresor Klassischer Geldschrank aus Stahl schwarz mit Schlüssel. auf Maß Fotovorhang Fotogardinen "Winter" Vorhang mit Motiv. Edle LED Flur Bad Lampe Decken Leuchte Luxus Wohn Schlaf Bade Zimmer Beleuchtung. 12W Kaltweiß LED Deckenleuchte Deckenlampe Wandlampe Panellampe Wohnzimmer Küche,

1-Phasen Hochvoltschiene Einbauversion 2m weiss

1-Phasen Hochvoltschiene Einbauversion 2m weiss, 1-Phasen Hochvoltschiene Einbauversion 2m weiss