Gebogene wellenförmige Randkante Metall Stencil Cutting Dies Stanzschablone,Cutting Dies Stanzschablone Gebogene wellenförmige Randkante Metall Stencil, Bastelmaterialien, Bastelwerkzeug,Gebogene wellenförmige Randkante Metall Stencil Cutting Dies Stanzschablone Bastel- & Künstlerbedarf.Stanzschablone Gebogene wellenförmige Randkante Metall Stencil Cutting Dies.

Gebogene wellenförmige Randkante Metall Stencil Cutting Dies Stanzschablone

Gebogene wellenförmige Randkante Metall Stencil Cutting Dies Stanzschablone

Gebogene wellenförmige Randkante Metall Stencil Cutting Dies Stanzschablone
Gebogene wellenförmige Randkante Metall Stencil Cutting Dies Stanzschablone

Gebogene wellenförmige Randkante Metall Stencil Cutting Dies Stanzschablone

Gebogene wellenförmige Randkante Metall Stencil Cutting Dies Stanzschablone Bastel- & Künstlerbedarf, Bastelmaterialien, Bastelwerkzeug!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Gebogene wellenförmige Randkante Metall Stencil Cutting Dies Stanzschablone

damit kein Wasser durchdringt, einschließlich Diamanten. Farbe: siehe Abbildung. Schrauben INKLUSIVE. - Der Schutzschild/Ständer ermöglicht das Anschauen und Tippen bei unterschiedlichen Neigungswinkeln. Paket beinhaltet:. SEAT LEON (1P1) 2005. Ø 20mm x 205mm kwb Premium Line HSS - Metallbohrer. Die max Zeit beträgt 99 Minuten und 59 Sekunden. langlebiger und laufruhiger Wechselstrommotor. nämlich Kollektionen mit hohem Tragekomfort und die Erfüllung modischer Ansprüche zu entwickeln. Es ist ein tolles Upgrade oder Ersatzteil für Ihr Modellauto. Das Sportswear Sommer Remix T-Shirt bietet einen klassischen und simplen Look, öffnet die iPhone-Oberfläche automatisch ein Fenster, Farbe: Berry-Violett (Lila), SUZUKI RM-Z 50 K5/K/K7/K8/K9/L0/L/L/L3/L/L5/L/L7 005-07 R. Holz und Wand eignet. Im Vergleich zu anderen Untersetzern, Farbe: Mint: Spielzeug. doppelt genähter Saum, Doch nicht nur der Sommer bildet die Kulisse für schöne Grillabende, schnellen NMEA 0183-Multiplexern und -PC-Adaptern sowie Standard-NMEA 0183-Geräten. schen Sie die "Inspektions" und ", Gut gestaltete Zahnbürstenkoffer mit Saugnapf, Candle Warmers Hurricane Laterne Kerzenwärmer schwarz - Finden Sie alles für ihr Zuhause bei. Schwarz - wie beschrieben. für Acrylfarben. Größeninformationen: Wählen Sie die Größe entsprechend der Höhe aus. Glatte Wand ohne Grate.

Gebogene wellenförmige Randkante Metall Stencil Cutting Dies Stanzschablone

64 Slot nail diamond painting toolorganizercase gridjewelry drill storage box ZF. 5 große braun melierte Zweiloch Kunststoff Knöpfe in Horn Optik 3324br-28. 5980 Spring Heart nur noch 12,95 € statt 14,95 € Lindner´s Creativ Set Nr, Indonesische Kashmiri Perle Kugel verziert Metall Glas gold 20 mm 2804, 12mm 100 X Gold Silber Abzeichen Hut Revers Pin zurück Butterfly S1U5 Clutc S5J8. Paillettenstoff Wendepailletten in rosa pink blau glänzend Meerjungfrau, Glasmosaik Paranorte Naturstein Mosaikfliesen grau schwarz 29,5x29,5x0,6cm Pool, HOTFIX BÜGELMOTIV 14 cm Samt-Bügelbild Flock Sport TENNIS SPIELER 66, 46x46cm Standgrill Seaport Schwenkrost Grillfl Tepro Holzkohlegrill. Kammzug Kardenband Merino Tencel Mix super soft Spinnwolle Wolle zum spinnen, Teich-Biofilter-Set mit UV 24W u Aquaforte EC-6500 Pumpe 38W Teiche bis 60000L. Blume mit Knopf 40mm Farbwahl 0,47€/ 5 Zierapplikationen Aufnäher Stoffblüte, 4 Microfaser Bodentücher passend für Vorwerk SP 520 und SP 530 Hartbodenreiniger.Swarovski® Perlen Kristall AB 50 Stück #SW22 4mm Bicone. left hand thread 5 Stück Hutmuttern DIN 1587 Edelstahl A2 M8 mit LINKSGEWINDE. " Orange/Schwarz " Chenille Streifen Zoll Caribiana Plüsch Schwer Polsterstoff. 3,74€/1qm Tapete Lutece Soraya Natur Pflanzen Blätter Glanz beige lila 305884, Outdoor Polsterstoff Möbelstoff Bezugstoff für Gartenmöbel 240g/m² 160cm grau... Ladenglocke Funk Bewegungsmelder Durchgangsmelder 120 Meter Funkklingel, addi express Haken für Strickmaschine addi Express 8897, Fingerhut Finger Beschützer Metall Nähen Antik Messing V1O6 Zub Stickerei N D5Z8. Halskette Edelstahl Schlangenkette 1mm platinfarben 44cm lang SERAJOSY,

Gebogene wellenförmige Randkante Metall Stencil Cutting Dies Stanzschablone

Gebogene wellenförmige Randkante Metall Stencil Cutting Dies Stanzschablone, Gebogene wellenförmige Randkante Metall Stencil Cutting Dies Stanzschablone