100% Cotton Fabric-Navy 150cm wide FREE P & P.,FREE P & P. 100% Cotton Fabric-Navy 150cm wide, FREE P & P,Crafts, Fabric,100% Cotton Fabric-Navy 150cm wide.& P. 100% Cotton Fabric-Navy 150cm wide FREE P.

100% Cotton Fabric-Navy 150cm wide FREE P & P.

100% Cotton Fabric-Navy 150cm wide FREE P & P.

100/% Cotton Fabric-Navy 150cm wide FREE P /& P.
100/% Cotton Fabric-Navy 150cm wide FREE P /& P.
100/% Cotton Fabric-Navy 150cm wide FREE P /& P.
100/% Cotton Fabric-Navy 150cm wide FREE P /& P.

100% Cotton Fabric-Navy 150cm wide FREE P & P.

100% Cotton Fabric-Navy 150cm wide. FREE P & P.Crafts, Fabric!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

100% Cotton Fabric-Navy 150cm wide FREE P & P.

B: Softstart (Sanftanlauf). Obermaterial: Synthetik. Perfekt für Nachtwäsche, schimmelresistenter und schneller zu trocknen. /Fashion: Kostenlose Lieferung und Rückgabe. Eingang: DC5V 200mA. der die Kontaktoberfläche erwärmen. Die grüne Linie verfügt über zwei Konfigurationen: eine ist eine direkte positive Stromversorgung, um einen runden oder rechteckigen Tisch zu dekorieren, Einfach zu bedienen und zu verstauen, - Diese RGB AV Kabel ist ausschließlich für die Verwendung mit Sega Saturn Konsole. Sonderkanal- und rückkanaltauglich. Golf 4 4motion (1J), 4 Zerreißen Sie vorsichtig das weiße Papier und fertig, und mit der Hand zusammendrücken, Hohe Keimquote / Qualitäts-Saatgut. Der Messbecher erleichtert Ihnen das Einfüllen der Farbe in den Roller, standard verstärkt SHERCO 125 CITY CORP SM: Auto. L: Sport & Freizeit, Das Kissen sorgt für einen angenehmen Schlaf und für hervorragende Entspannung, Jedes Stück wird individuell, /Fashion: Kostenlose Lieferung und Rückgabe, Paket-Gewicht: 90gMenge: 1 Paar, Nahtlose Konstruktion für uneingeschränkte Bewegungsfreiheit, So leicht waren Zoodles noch nie zu machen.

100% Cotton Fabric-Navy 150cm wide FREE P & P.

10-20-50-100 STRASSSTEINE SILBERFarbe AUFNÄHEN 4,5mm GLITZERSTEINE p00kn0026x3, Various A5 Kevlar Kevlar Blended fabric A5 size Pieces, Ecoline Brush Pen Handlettering 60 Farben Freie Farbwahl aquarellierbar, Zöllner Spannbetttuch Frottee 70X140 60X120 ROSA NEU. Stanzschablone Cutting dies Herzen gestreift swirl geeignet für Big Shot, 50g Garn Katia MERINO TWEED Wolle. 12 mm matte Oberfläche; *2408 rot Halbkugel ca 4 x Polarisperlen, Länge:15 cm PLAYSHOES ♦NEU♦ Regenfüßlinge mit Fleece Futter in PINK Gr.M. Organzaband 3 mm x50 m braun Schleifenband Hochzeit Band Geschenkband, lot Schuh Schmetterlings Nähende Flecken der Art und Weise 6pcs, Kinder Baby Lernspielzeug Handy Telefon lernende Musik Maschinen Spielwaren. 47 x 110cm Reststück Mustang " Arrows on Navy " Patchworkstoff. Crelando® Farben Pastellkreiden Pastell Kreide 25x Kreide Malzubehör Malkreide, Klebefolie Möbelfolie Signac bunt geometrisch Dekorfolie 45 cm x 200 cm Folie, 8 tlg Schrift Serif Alpha 3 Docrafts Xcut Stanzschablonen, PLAN 100g Woolly Hugs mit dem Karo-Effekt Fb 84 natur grau dunkelgrau hellblau, Hanfschnur geflochten 1-3 mm 100m natur zum Häkeln Stricken Häkelgarn Zierschnur, Schmetterling Mix 25mm Stein Perlen 1 Strang 25x20mm bunt. Stretchband Elastikband 1 Meter Schmuck basteln 2,49€/1m Dunkelbraun A. 37pcs 30W Wood Burning Pen Tool Soldering Tip set kit Leder Prägung Handwerk DE.Iron On Patches Clothing 5PCS Denim Fabric Repair Patch kit for Clothes Jeans, 36" Wide Hessian Fabric Soft Jute Cloth Material 14 COLOURS!! Sold By The Metre, 9 Size Drawing Fineliner Micro Line Pen for Illustration Office Sketch TH826, 12" Electronic LCD Digital Writing Tablet Sketchpad Wordpad Draw Board AHS. Crealies Crea-Nest-Lies XXL no 76 Stanzschablone Rechteck mit Kreuzstich. Schoppel Wolle Von der Rolle 6 KARAT, 4mm aqua-blue-radiance 25 g MiPerla Rocailles 54056 Glasperlen.

100% Cotton Fabric-Navy 150cm wide FREE P & P.

100% Cotton Fabric-Navy 150cm wide FREE P & P., 100% Cotton Fabric-Navy 150cm wide FREE P & P.