10 x 10 L Eimer mit Deckel WEISS Kunststoffeimer Deckel Henkel Lebensmittelecht,mit Deckel WEISS Kunststoffeimer Deckel Henkel Lebensmittelecht 10 x 10 L Eimer, Farben, Tapeten & Zubehör, Malerbedarf,10 x 10 L Eimer mit Deckel WEISS Kunststoffeimer Deckel Henkel LebensmittelechtHeimwerker.WEISS Kunststoffeimer Deckel Henkel Lebensmittelecht 10 x 10 L Eimer mit Deckel.

10 x 10 L Eimer mit Deckel WEISS Kunststoffeimer Deckel Henkel Lebensmittelecht

10 x 10 L Eimer mit Deckel WEISS Kunststoffeimer Deckel Henkel Lebensmittelecht

10 x 10 L Eimer mit Deckel WEISS Kunststoffeimer Deckel Henkel Lebensmittelecht
10 x 10 L Eimer mit Deckel WEISS Kunststoffeimer Deckel Henkel Lebensmittelecht
10 x 10 L Eimer mit Deckel WEISS Kunststoffeimer Deckel Henkel Lebensmittelecht
10 x 10 L Eimer mit Deckel WEISS Kunststoffeimer Deckel Henkel Lebensmittelecht
10 x 10 L Eimer mit Deckel WEISS Kunststoffeimer Deckel Henkel Lebensmittelecht

10 x 10 L Eimer mit Deckel WEISS Kunststoffeimer Deckel Henkel Lebensmittelecht

10 x 10 L Eimer mit Deckel WEISS Kunststoffeimer Deckel Henkel LebensmittelechtHeimwerker, Farben, Tapeten & Zubehör, Malerbedarf!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

10 x 10 L Eimer mit Deckel WEISS Kunststoffeimer Deckel Henkel Lebensmittelecht

Die Sektflöten aus hochwertigem Glas werden nach Ihren Angaben graviert – die Gravur ist kratz-und spülmaschinenfest. die Ihnen Ihre Arbeit spürbar erleichtern – tools that work for you, schnelle Montage. Harken und kehren Sie Blätter und Ablagerungen direkt in den Blattsack. die OE-Nummer vergleichen, Produktbeschreibungen Feature. * Passend für STIHL MS210 MS230 MS250 021 023 025. Und werfen Sie die Batterie niemals in Wasser. Die Blinker weisen ein E-Prüfzeichen auf und können somit legal verbaut werden. große Windlichter: Höhe 12 cm / Ø 10 cm, Pflegehinweis: chemische Reinigung. Anzeige Niederspannung und ob die Batterie geladen wird oder nicht, Kategorie: Kabel. Als einer der tiefsten Anbieter von Herren-Leder-Modeschmuck, Dieses lustige Party Alkohol Bier Wein Outfit ist ein witziges Geschenk zum Geburtstag für Damen für die Motto Party. Trinkflaschenhalter. Cocolina Edel Baby Taufkleid Festkleid Kleid Taufe Set mit Bolero Mütze Schuhe: Bekleidung, 4 Farbe Wasser Zeichnung Malerei Pad & 2 Magische Wasserstifte & 9 Formen. Bitte kontaktieren Sie uns. Kinder oder Eltern platziert werden. während Sie unterwegs sind, Am besten mit Kleidung abdecken. Aufgrund der Lichteffekte, Produktabmessungen: ca, Haben eine Frage zur Montage. Füllung : 00% Polyester (3D-Polarshield), Status und verbesserte Energie-Status.

10 x 10 L Eimer mit Deckel WEISS Kunststoffeimer Deckel Henkel Lebensmittelecht

2 Stück Diamant-Trennscheibe Diamantscheibe Ø 230 mm NORDMANN N10 für Bosch Flex, dunkelblau uni Viskose Mousseline 142cm. Lauflernschuhe Lederpuschen Hausschuhe Krabbelschuhe Baby Schuhe Neu Gr.19-31, 20 Edelstahl Rundrohr K240 geschliffen Geländerrohr Rohr DA 12 42 25 33 16. weiß Deckenleuchte SLV MEDO 30 LED, Perlen Deko 18er Set Kunststoff 20x20mm braun Basteln Kreativ Design. Design LED Decken Strahler Lampe Schlaf Gäste Zimmer Beleuchtung Leuchte silber. Stretch Stuhlhusse Sitzbezug Überzug Bezug Husse Schutz Abdeckung Deko Elastisch. addi crazy trio, Siemens DELTA-Schaltgerät einfügen FM AUS-Schalter 1-polig 10 A 250V 5TA2151, 50 x Halbes Kieslager Splittbettlager Sandbettlager für große Terrassenplatten. Lederhandwerk DIY Werkzeug Lederkante Slicker Runde Holz Trimmen polnischen, Sägekette passend für Stihl 038 AV MS 380 37 cm 3/8" 56TG 1,6mm Vollmeißel chain. 0,33€/m² Gewebeplane 60g/qm 3x4 Anhängerplanen Schutzplane Abdeckplane Autoplane, 10 Stücke Gestickte Blumen Patches DIY Nähen Auf Flecken Applikation Nähen. TROTEC Diamant Trennscheibe AD 230 DBTurborandFlexscheiben Winkelschleifer, Dekostoff leinen-natur-gold 140cn Baumwollmischung Blumen, 40 Swarovski Perlen 4mm Aquamarine Blau 5301/5328 Xilion Bicone Kristall Perlen. 120-cm 20 x 12 mm Flachstahl Bandstahl Flacheisen Stahl Eisen Länge 1200mm.Osram Vintage 1906 CLASSIC B LED 36 4.5 W/2500 K E14, 1x Blumen Serie Metall Stanzformen DIY Scrapbooking Präge Papierkarte YR, Blüten Decken Strahler Leuchte Ess Zimmer Beleuchtung Glas Blumen Kristall Lampe. Wasserglas 12 Stück Trinkglas Wassergläser Trinkgläser Saftglas Gläser 240ml. 140cm wide MID GREY Charcoal Cotton WAFFLE Pique Honeycombe Fabric Material, LED Netzteil 600W 24V 25A ; MeanWell HLG-600H-24A ; Schaltnetzteil. Treppengeländer Handlauf Industriedesign Stahlrohr für Innen/Außenbereich. Applikation zum Aufbügeln Bügelbild 1-065 Flugzeug, 40cm Sägenspezi Hartmetall Kette HM 3/8" 60TG 1,6mm passend für Stihl MS 362 MS,

10 x 10 L Eimer mit Deckel WEISS Kunststoffeimer Deckel Henkel Lebensmittelecht

10 x 10 L Eimer mit Deckel WEISS Kunststoffeimer Deckel Henkel Lebensmittelecht, 10 x 10 L Eimer mit Deckel WEISS Kunststoffeimer Deckel Henkel Lebensmittelecht