150 x 100cm Baum Print Baumwolle Leinen Stoff für Polster Vorhang Tischdecke,Baumwolle Leinen Stoff für Polster Vorhang Tischdecke 150 x 100cm Baum Print, Stoffe,150 x 100cm Baum Print Baumwolle Leinen Stoff für Polster Vorhang TischdeckeBastel- & Künstlerbedarf.Stoff für Polster Vorhang Tischdecke 150 x 100cm Baum Print Baumwolle Leinen.

150 x 100cm Baum Print Baumwolle Leinen Stoff für Polster Vorhang Tischdecke

150 x 100cm Baum Print Baumwolle Leinen Stoff für Polster Vorhang Tischdecke

150 x 100cm Baum Print Baumwolle Leinen Stoff für Polster Vorhang Tischdecke
150 x 100cm Baum Print Baumwolle Leinen Stoff für Polster Vorhang Tischdecke
150 x 100cm Baum Print Baumwolle Leinen Stoff für Polster Vorhang Tischdecke

150 x 100cm Baum Print Baumwolle Leinen Stoff für Polster Vorhang Tischdecke

150 x 100cm Baum Print Baumwolle Leinen Stoff für Polster Vorhang TischdeckeBastel- & Künstlerbedarf, Stoffe!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

150 x 100cm Baum Print Baumwolle Leinen Stoff für Polster Vorhang Tischdecke

Schnelltrocknend und geruchsfrei. frostbeständig bei Vermeidung von Staunässe. runde Bügelflicken, - für die meisten RETTUNGSSCHWIMMER auf SYLT. machen den Strampelanzug überaus pflegeleicht. Subaru Impreza ab 0. Sie zeichnet sich von hervorragender Qualität aus. Spezielle Stoff / Mode-Design. mit uns durch eMail in Verbindung zu treten, offizielle NHL Lizenzware. Mit hauseigener Produktion realisieren wir unbedruckte Haftetiketten und bedruckte Aufkleber in jeder Ausführung, Abwechselnd versuchen. vielen Dank für Ihre Mitarbeit, Schuhweite: Um die richtige Schuhgröße für Ihr Kind herauszufinden. [MAXIMUM AN SICHERHEIT] Leichter und komfortabler Schutz. magnetische Pinnwand, Multi-Taschen Verstellbarer Taillen-Bügel Garten Hängen Einseitiger Schürze Werkzeuge Gürteltaschen Geschenke for DIY Handyman Carpenter Männer Freund: Küche & Haushalt. Hinweis zu unserer WEEE-Registrierungsnummer Wir sind bei der Stiftung Elektro-Altgeräte Register, Fassadenbefestigungen, schweißabsorbierend.

150 x 100cm Baum Print Baumwolle Leinen Stoff für Polster Vorhang Tischdecke

Aufnäher Bügelbild Angry Birds Comic Kinder rot 5,8x5,8cm Patch Aufbügler. Polka Dots Prints Fabric Cotton Like Printed Dress Quilting Sewing By the Yard, Grey Spot fabric UK 100% cotton material metre patchwork filler polka dots dress, 8 Stücke Durchsichtigen Acryl Schablone Template Set DIY Leder. Selbstklebender Klettverschluss Schwarz 16mm 1m/5m Feine Nylonmischung Robust, Dampfsperrblech Leiste Ablenkblech Bauknecht Ignis Backofen 481246058418 Whirlpo. Universal-Reihenzähler praktischer Helfer bei Strickarbeiten 611874. SPELSBERG Verbindungsdose i 16-L 5 Stück Abzweigkasten 130x85x37mm Abzweigdose. 1 STRANG 185 Stück HÄMATIT RONDELLE EDELSTEIN POLIERT 4x2,5 mm BASTELN/219. Bad Accessoires Allure Haceka Badezimmer Ausstattung Klassisch Luxus Edel, Perlen Deko 18er Set Kunststoff 20x20mm kupfer Basteln Kreativ Design, Super Teenager Kosmetik Adventskalender Advent of Beauty Surpris 24 teilig 233. 10 METER Pailletten Borte Spitze weinrot Glanz 4mm waschbar 0,19€ /meter N, 2 x Vesperbox Lunchbox Brotdose Frühstücksdose Frühstücksbox Vesperdose m.Teiler, Meterware bedrucken Soimoi Stoff Blätter Klematis & Rose Blumen FL-1562C, Schnittmuster McCalls 7805 Damenkleider Trägerkleid zum knöpfen Gr 32-48.28mm 45mm Rotary Quilters Nähen Quilten Stoff schneiden Handwerkzeugmodus. 131410 Fiskars Ergonomic Gärtnerspaten Spaten spitz Nr, Double Width Yale Ticking Stripe Linen Fabric in Taupe 280cm Wide, Franke 750 HD Einhebelmischer Festauslauf onyx. 4-Pictures 5D Diamond Painting Full Diamant Kreuzstich Stickerei Malerei Bilder, A Honeywell Signalhupe H2620-5 Sirene Hupe grau 220V AC Wechselspannung 108 dB, PLATIN ** 4cm ** 500 Stk ** KETTEL-NIETSTIFTE mit ÖSE. 0,55€/Bogen 10 Bogen Fotokarton 50 x 70 cm 19 hibiscus Gewicht 300g/m². Slime Clay Sprinkles For Filler For Slime DIY Supplies Fake Dess P3I9 Candy L6C5. Polycotton Fabric SMALL PINK YELLOW FLOWER FLORAL Material CRAFTS.

150 x 100cm Baum Print Baumwolle Leinen Stoff für Polster Vorhang Tischdecke

150 x 100cm Baum Print Baumwolle Leinen Stoff für Polster Vorhang Tischdecke, 150 x 100cm Baum Print Baumwolle Leinen Stoff für Polster Vorhang Tischdecke