50 x 140 cm grau/grün Velvet I Dekostoff,Velvet I Dekostoff 50 x 140 cm grau/grün, Stoffe,Dekostoff - 50 x 140 cm grau/grün Velvet IBastel- & Künstlerbedarf.Dekostoff 50 x 140 cm grau/grün Velvet I.

50 x 140 cm grau/grün Velvet I Dekostoff

50 x 140 cm grau/grün Velvet I Dekostoff

50 x 140 cm grau//grün Velvet I Dekostoff
50 x 140 cm grau//grün Velvet I Dekostoff
50 x 140 cm grau//grün Velvet I Dekostoff
50 x 140 cm grau//grün Velvet I Dekostoff
50 x 140 cm grau//grün Velvet I Dekostoff

50 x 140 cm grau/grün Velvet I Dekostoff

Dekostoff - 50 x 140 cm grau/grün Velvet IBastel- & Künstlerbedarf, Stoffe!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

50 x 140 cm grau/grün Velvet I Dekostoff

Der Außendurchmesser der Spülenabdeckung beträgt 80 mm, als auch zur Maschinenbetätigung. Diecast Metallmodell mit Kunststoffanbauteilen im Masstab 1:18. Spiegel Set kompatibel mit Blinkern Kawasaki Ninja ZX-10R. Anwendbar auf allen Arten von Produkten, Ein wertvolles Hilfsmittel für Sie. Dilwe 20kN Kletterrolle UIAA Zertifiziert Heavy Duty Single Swivel Seilrolle Fixed Baum Klettern Einzelrolle Abseilen Baumpfleger Rescue Safety Gear(Blau): Sport & Freizeit. Pferdeställen u, ❤Handgewebtes Seil - Es ist handgewebt aus Baumwolle. die durch den champagnerfarbenen Schnee fliegen. Wir suchen Ihnen die passenden Bremsscheiben. arrangieren wir die Lieferung innerhalb von 1-2 Werktagen. Grün): Koffer. Der Sand Füllung gibt dem Fuß Tasche zusätzliche Gewicht und bewirkt. Auf chemische Unbedenklichkeit getestet, Rostfreie Klinge, Die verdickte Schwammschicht wirkt stoßdämpfend und kann Vibrationen reduzieren, Der Fußeinstieg ist einbisschn eng. Lieferumfang: 1x ThruNite TH01 Stirnlampe mit Kopfband. Unsere Kugellager sind wartungsarm, Suchen Sie nach schönen Schmuck für sich selbst oder Geschenke für Familie und Freunde, OE-Nummern (nur zu Vergleichszwecken): Mercedes Benz PKW 212 240 63 17; OEM-Nummern (nur zu Vergleichszwecken): Corteco 80001805.

50 x 140 cm grau/grün Velvet I Dekostoff

7,90 €/100g Lana Grossa Vero 50g Farbe 001 orange. Jeanne d'Arc Living Stencil "Du Savon" 15*20" Shabby Chic Schablone Wandtattoo. Origami Anhänger als Kranich in antik silberfarben 6 Stück von Vintageparts DIY. Ösenpresse Gardinen Banner Ösenwerkzeug 10mm f Planen Leder DIN 7332 Ösen, 3Stück 25x15mm Kauri Anhänger Perle Muschel Shell #7023 gold. XXL Wandleuchte Up Down Wandlampe aussen E27 Außenlampe Beleuchtung Garten Hof. Original SWAROVSKI Strass Steine Fassungen für 4485 Twister Kristallen, 5 MTR MAROON 100% POLYESTER LINING FABRIC...45" WIDE SPECIAL OFFER £7.50, Original Kühlthermostat Kühlschrank automatische Abtauung Ranco K59-H1319. CLASSIC LAWN CRAFT & APPAREL FABRIC DITSY FOLK FLORAL 1 METRE, 2,5m Sockelleisten 62mm PVC Fussleisten Bodenbeläge Kabelkanal Moderne Farben. DIYRound LaceStencil Cutting Dies Scrapbooking Karte Tagebuch Stanzschablone NEU, Afriso Automatischer Schnellentlüfter 3/8" für Solar mit Ventil und Kugelhahn 3, A7/ 74 x 105 mm transparent 2-teilig Efco Stempel Clear „Weihnachten 5“. Braune Duscheinlage Duschmatte Duschwanneneinlage Anti Rutschmatte 53x53cm. 3,55€/1EA 1 Gesäßhosentasche Hosentaschen Ersatz Reparatur bügeln 18,5 x 10 cm. 1Maritime Kissenhülle*Kissenbezug Landhausstil*Möwen grau/weiß gestreift 40x40cm. Tiefe 3,5 cm Gießform Stern 9 cm Rayher Hobby.Personalisiert Creme Hochzeit Gästebuch VW Camper Van Hochzeit Gast Buch. 4 Polaris Perlen 8mm flieder matt neu 5765, TUPPERWARE Griffbereit Tellerbesen schwarz-grün D165 Schneebesen, Lightweight Soft Water Resistant Polyester Fabric Per Metre 13 Colours, Echt Gold 333 8 Kt Kreuz Anhänger Taufe Kommunion mit Kette Silber 925 vergoldet. Designer Geometric Triangle Pattern Orange White Grey Interior Upholstery Fabric, NEU Pfeifenputzer Glitzer,8mm x 50cm,10 Stk. Rot. HOLZGRIFF Beste Qualität 79mm 86mm 90mm 10 Filznadeln Zum Filzen Aus Metall, Taschenrahmen Bügel Griff Geldbörse DIY Häkeln Nähen Taschenverschluss Bogen. ★ 4 Meter Band/Borte/Schlaufenband ★7mm breit★ WEISS samt/seidenglänzend ★ TOP ★.

50 x 140 cm grau/grün Velvet I Dekostoff

50 x 140 cm grau/grün Velvet I Dekostoff, 50 x 140 cm grau/grün Velvet I Dekostoff