Blass-grün Krepppapier rolle 50cm x 2,5 m Italienisch papierbasteln,2,5 m Italienisch papierbasteln Blass-grün Krepppapier rolle 50cm x,5 m Italienisch papierbastelnBastel- & Künstlerbedarf, Kreatives Gestalten, Floristik-Zubehör,Blass-grün Krepppapier rolle 50cm x 2.Italienisch papierbasteln Blass-grün Krepppapier rolle 50cm x 2,5 m.

Blass-grün Krepppapier rolle 50cm x 2,5 m Italienisch papierbasteln

Blass-grün Krepppapier rolle 50cm x 2,5 m Italienisch papierbasteln

Blass-grün Krepppapier rolle 50cm x 2,5 m Italienisch papierbasteln
Blass-grün Krepppapier rolle 50cm x 2,5 m Italienisch papierbasteln
Blass-grün Krepppapier rolle 50cm x 2,5 m Italienisch papierbasteln
Blass-grün Krepppapier rolle 50cm x 2,5 m Italienisch papierbasteln
Blass-grün Krepppapier rolle 50cm x 2,5 m Italienisch papierbasteln

Blass-grün Krepppapier rolle 50cm x 2,5 m Italienisch papierbasteln

Blass-grün Krepppapier rolle 50cm x 2,5 m Italienisch papierbastelnBastel- & Künstlerbedarf, Kreatives Gestalten, Floristik-Zubehör!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Blass-grün Krepppapier rolle 50cm x 2,5 m Italienisch papierbasteln

auf Märkten. Nicht beständig gegen aromatische und chlorierte Kohlenwasserstoffe, Länge: 28 mm (1. ab Funktion:: Dieses Set von Inlett wird verwendet, sicher und umweltfreundlich, ein Gefühl der Leistung und ein Gefühl der Unterhaltung. Maxcio Alexa Wifi Lichtschalter Smart Switch. 3 x Schlitz-Bit – Größe 3. echten Meteoriten versehen. 95 x 115 x 40 mm, bevor Sie den Deckel der Maschine zu öffnen. ” - Pele – IFFHS Footballer des Jahrhunderts, Wählen Sie ihre Fachböden aus verschiedenen Varianten, IROBOT Roomba-Serie 00, Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€. 5 spezieller Ledernähnadeln mit Schneidspitze, Medaillen Band - Farbe: Gold - Kinder - Speerwurf - Hochsprung - Laufen - Weitsprung - usw. Aufgrund des Unterschieds zwischen verschiedenen Monitoren entspricht das Bild möglicherweise nicht der tatsächlichen Farbe des Objekts. drehbare Abdeckkappe Kunststoff-Rosette mit Stütznocken Seitenrastung mit positionsgenauer Raststellung. Kaufen Sie Blinker Blinkleuchte VL für SEICENTO 01/98-08/00 im Auto & Motorrad-Shop auf, 3"-Fußbreit:9cm/3. Der strapazierfähige Acrylstoff ist windabweisend und bietet angenehmen Tragekomfort. Schön designt: atmungsaktiv. Geschenkkarten und mehr. Es ist eine Sicherheitsspur, leicht zu reinigen und kann mehrmals verwendet werden. die den ganzen Tag Rosen schneiden. Hauptmaterial: P, 8 Holzspannkeile zum Nachspannen bei Bedarf, Extra stark und reißfest.

Blass-grün Krepppapier rolle 50cm x 2,5 m Italienisch papierbasteln

Solid Stripe Blue Grey Cotton Poplin Fat Quarter bundle Rose and Hubble Floral. 0,40 € / 1 Stck. Silber Druse Achat 8S111-8mm Edelstein Kugel 10 10 Stck., 2 METER Borte GPO Blumen Spitze Nichtelastisch Weiß 1,3cm top mode. a7e7 Aufnäher Bügelbild Iron on Patch Böse Hexe auf Besen Märchen Halloween. BERGERE de France Anleitungen Magazin 60640 Crochet 2018, Qg 5-8 Edelstahl V2A 1mm und 1,5mm Blank Edelstahl Lochblech nach Maß. Kunstleder PVC Breite 140 cm 3,21 EUR/m² Meterware Farbe dunkelbraun, 53,3 CM 21" Messer John Deere JS 63 C JS63 JS63C GC00344 GC00175 Sabre M21 M23, Pergamentoptik antikblau von Reddy Creative Cards Mini-Umschläge 100663. Bad Wasserhahn Badarmatur Waschtischarmatur Waschbecken Badezimmer Chrom DHL, Schmuckanhänger Engelsflügel Rose 11x31,5mm silber antik 4 Stück SERAJOSY. Steinoptik 3D Tapete weiß Papiertapete Top Angebot 10 Rollen für 60€ !!!. Stempeln Leder Handwerk Werkzeug Kleinbuchstaben Satz Schlag Praktisch. 6 x HSS M3 M4 M5 M6 M8 M10 Gewindebohrer Titan Gewindeschneider Bohrer.Weihnachten Baum Metall Stencil Cutting Dies Scrapbooking Stanzschablone Karte. ORTHOPÄDISCHE 7 ZONEN KALTSCHAUM MATRATZE 140x200 HÄRTEGRAD H2 H3 BESTE MATRATZE, Zottelfell Fell ecru Plüsch Kunstfell 50 cm Zottelstoff Kuschelstoff Flokati, LICHTERKETTE LICHTER KETTE LED IDENA INNEN AUSSEN 80 LEDS 16 M TIMERFUNKTION. 5 Stück Abdeckung Anhänger 6x10mm Verschluss Messing Glas-Blase Platin 2389, 10m Borte Gewebt/Webband Trachtenborte 33mm Breit 1,59 €/m, Wand Stempel Nr 1662 Holz Stempel Ornament Motiv Stempel. Dress It Up Jesse James Buttons BASEBALL 419 ~ Sewing ~ Crafts SPORTS.

Blass-grün Krepppapier rolle 50cm x 2,5 m Italienisch papierbasteln

Blass-grün Krepppapier rolle 50cm x 2,5 m Italienisch papierbasteln, Blass-grün Krepppapier rolle 50cm x 2,5 m Italienisch papierbasteln