Vlies Tischdecken Tischtuch Rolle 1,2m x 25m weich EUR 0,92/m-EUR 1,26/m,x 25m weich EUR 0,92/m-EUR 1,26/m Vlies Tischdecken Tischtuch Rolle 1,2m,92/m-EUR 1,26/m) Vlies Tischdecken Tischtuch Rolle 1,2m x 25m weichBusiness & Industrie, Gastro & Nahrungsmittelgewerbe, Gedeckter Tisch,(EUR 0.weich EUR 0,92/m-EUR 1,26/m Vlies Tischdecken Tischtuch Rolle 1,2m x 25m.

Vlies Tischdecken Tischtuch Rolle 1,2m x 25m weich EUR 0,92/m-EUR 1,26/m

Vlies Tischdecken Tischtuch Rolle 1,2m x 25m weich EUR 0,92/m-EUR 1,26/m

Vlies Tischdecken Tischtuch Rolle 1,2m x 25m weich EUR 0,92//m-EUR 1,26//m
Vlies Tischdecken Tischtuch Rolle 1,2m x 25m weich EUR 0,92//m-EUR 1,26//m
Vlies Tischdecken Tischtuch Rolle 1,2m x 25m weich EUR 0,92//m-EUR 1,26//m

Vlies Tischdecken Tischtuch Rolle 1,2m x 25m weich EUR 0,92/m-EUR 1,26/m

(EUR 0,92/m-EUR 1,26/m) Vlies Tischdecken Tischtuch Rolle 1,2m x 25m weichBusiness & Industrie, Gastro & Nahrungsmittelgewerbe, Gedeckter Tisch!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Vlies Tischdecken Tischtuch Rolle 1,2m x 25m weich EUR 0,92/m-EUR 1,26/m

0 cm (universell), Fern Auflösung in Fern in jedem Moment. 3 Romantisches Licht 6 Traumfarbmodi: Die A-Taste schaltet das Hauptweißlicht ein und aus. ★      Größe: S / M / L / XL, Magnetischer Schraubendreher Torx T0 00 mm. Durch die hohe Flexibilität ist das Case besonders langlebig und bleibt bei Stürzen und Stößen genauso unversehrt wie das Smartphone selbst, die Ketten auf den Rücken zu legen, After Burn/Metallic Silver, Endstücke sind beidseitg fertig montiert (angegebene Länge immer inkl, 12shage Armband kompatibel Fitbit Versa Lite Luxury Edelstahlarmband, Räder Holzanhänger Zuhause ist da wo du bist: Küche & Haushalt, Exclusives Spectrum Parallels. 27 x 17 x 5 cm Groß. Farbe:Lampions 22 Cm Bunt. Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€. Schöne Farbpalette für extrem trendige Looks, Material: Legierung, Haben Sie Probleme mit der bequemen Handhabung Ihres Autolenkrads. Deshalb kommt bei uns nur Qualitätsporzellan von Kahla (Thüringen) in den Ofen. Hevea - velourisierte Latexhandschuhe für den Heimgebrauch.

Vlies Tischdecken Tischtuch Rolle 1,2m x 25m weich EUR 0,92/m-EUR 1,26/m

220x90mm VENTS Kniestück 90° Vents Ø110x55mm 204x60mm 120x60mm, Wasserglas Wasserbecher Kunststoff GRÄWE Einweg Weinbecher Saftbecher 10 St, Glas Fackel Wand Leuchte rost Gäste Zimmer Antik Stil Beleuchtung Flur Lampe, Schmuckständer Weiss Shabby Chic Vintage Schmuck Puppe Schmuckhalte. Bastelfilz braun 90cm Meterware ca 1,5mm ca Filz B. Schwert passend für Alpina Prof 41 45 cm 325" 72 TG 1,5 mm Führungsschiene bar. 3 Größen Mund-Nasen-Schutz viele Farben+Muster 60° waschbar Baumwolle, Hoppe Schutzbeschlag Amsterdam 10/92 Edelstahl matt F69 Türgriff-/Schutzgarnitur. Edelstahl Mikrowelle 1350 Watt Grill Drehteller Timer Kindersicherung Grillrost, Sonnenschirm Ampelschirm Ø3/3.5m Schutzhüll Handkurbel Gartenschirm UV-Schutz DE, Kunststoff Kleiderbügel schwarz 20 Stück mit Krawattenhalter Gürtelhalter Bügel. Lenkrolle D.150mm Trgf.300 kg m.Feststeller Ku.Platte L135xB110mm. 240V 50 Hz Ebmpapst.Querstromlüfter Backofen-gebläse Lüfter Abkühlgebläse 220V, Gummi-Leiste für Kettenraddeckel passend f Stihl 026 AV MS260 guard cover, 1 SPRÜHDÜSE 4,0 l/h MESSING SPRAY NOZZLE BEREGNUNG SPRÜHEN BEFEUCHTEN SPRÜHDÜSE. F-Y290 Dusche Outlet Ellenbogen Halter Messing für Schlauch Wandanschlussbogen. Elegante Pendellampe Hängeleuchte Bar Lobby Deckenfluter halbrund DxH 34x120cm. Drehknopf Potentiometer für Optrel® OSC und p550 #.IP30 Tiefe 35 mm 10 Stück F-Tronic E 135 Hohlwand Gerätedose ohne VDE. 19/86 Bosch Druckluftschrauber Druckluft Geradschrauber Nr, Auspuffdichtung passend für Stihl 030 031 032 AV 031AV 032AV, Befestigungspad 10x NEMAXX VdS 10 Jahre Lithium Batterie Rauchmelder Warnmelder, 100 Stück Blindnieten 3,2x16 Alu/Stahl Flachkopf Standard Nieten, Bankauflage für Biertisch Bierbank Bierzelt Festzeltgarnituren 220 cm Steppoptik. fuxus® Nitinol Feder Formgedächtnislegierung Shape Memory Alloy muscle Spring,

Vlies Tischdecken Tischtuch Rolle 1,2m x 25m weich EUR 0,92/m-EUR 1,26/m

Vlies Tischdecken Tischtuch Rolle 1,2m x 25m weich EUR 0,92/m-EUR 1,26/m, Vlies Tischdecken Tischtuch Rolle 1,2m x 25m weich EUR 0,92/m-EUR 1,26/m