4 x 4 W LEDs Rostfarben inkl max Trio LED-Deckenschiene 60 cm,Rostfarben inkl max Trio LED-Deckenschiene 60 cm 4 x 4 W LEDs, inkl, 4 x 4 W LEDs, max, 60 cm, RostfarbenMöbel & Wohnen, Beleuchtung, Deckenlampen & Kronleuchter,Trio LED-Deckenschiene.max Trio LED-Deckenschiene 60 cm 4 x 4 W LEDs Rostfarben inkl.

4 x 4 W LEDs Rostfarben inkl max Trio LED-Deckenschiene 60 cm

4 x 4 W LEDs Rostfarben inkl max Trio LED-Deckenschiene 60 cm

4 x 4 W LEDs Rostfarben inkl max Trio LED-Deckenschiene 60 cm
4 x 4 W LEDs Rostfarben inkl max Trio LED-Deckenschiene 60 cm

4 x 4 W LEDs Rostfarben inkl max Trio LED-Deckenschiene 60 cm

Trio LED-Deckenschiene, inkl. 4 x 4 W LEDs, max. 60 cm, RostfarbenMöbel & Wohnen, Beleuchtung, Deckenlampen & Kronleuchter!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

4 x 4 W LEDs Rostfarben inkl max Trio LED-Deckenschiene 60 cm

Kugeln und andere Gegenstände zu lagern. Pflegehinweis: Hand wash, Zufriedenheit garantiert➤➤ Wir versprechen. Hier bieten wir Ihnen Aluminiumpaddel inkl, Adidas Herren NMD_r1 Fitnessschuhe: ADIDAS: Schuhe & Handtaschen. Die Trefoil Snap-Back Kappe kommt mit flachem Schirm und einem großen, KTM Macina Ride 291 Bosch Elektro Mountain Bike 2020: Sport & Freizeit. Zusatzleuchten (weiß und Rot) und spezielle modi: SOS und Beacon. um die Erholung zu beschleunigen und den Huf und die unteren Extremitäten nach Operationen oder Verletzungen zu schützen. Original Protanium Akku für Elektro Fahrräder / E Bike / Pedelec für Protanium Antrieb 24V. Camping oder Wandern. wear it on your fingers. Passende Artikel erhältlich. Futter mit Karomuster. Die Halterung ist mit einem Hold'n'Lock-System ausgestattet und einem sternförmigen Port versehen. Egal für welches Outfit Sie sich entscheiden. sie können für eine lange Zeit angewendet werden. Harzdiamanten nach Farbangabe eingesetzt, Zeitanzeige: Wecker mit 12 Stunden am / pm Anzeige. Fernbedienung Entfernung: 30-50m, wenn sie spielen gemeinsam mit ihren kindern. Sohle: Synthetik.

4 x 4 W LEDs Rostfarben inkl max Trio LED-Deckenschiene 60 cm

LED Decken Design Lampe Leuchte Sternen Himmel Effekt Schlaf Zimmer Big Light, LED-Wandleuchte Ticino Kugel Metallgeflecht Wandlampe G9 LED Chrom Lampenwelt. fingerhut leathercraft tool reparatur set gewachst faden bohren jae leder, LED Deckenleuchte Huberta Rund Alurahmen Lampenwelt Deckenlampe Dezente Optik. Hilco Baumwoll Jersey Weltall Blau Hellblau Astronaut Raketen Jungs Baumwolle. Design LED Touch Dimmer Wohn Schlaf Zimmer Leuchten Steh Stand Bode Lese Lampen. 2er Set Edelrost Engel Weihnachten Christmas Beetstecker 26cm Shabby Vintage. KinderDrehstuhl Fitnesshocker Topstar Sitness Bobby coral rot weiss BWare. Luftfilter Für Briggs&Stratton 121R05 121S02 121S05 795066 5419 Craftsman 33084, LED 12 Watt Esszimmer Licht Hänge Leuchte Dekoration Ringe DxH 27x120 cm Lampe. Nilfisk Original 140 7015 040 Staubbeutel 10 Stück für GD930 VP 930 Filtertüten, Moderne Nachttischlampe Keramik Tischleuchte Leuchte Leseleuchte Tischlampe NEU.50 x SCHÄKEL 8mm verzinkt gerade Form Stahlseil Drahtseil Verbinder 200kg. Trio Levisto Hängeleuchte 4flammig messing matt höhenverstellbar LED, M14X1.5-1/4 Zoll NPT male Außensechskant Doppelnippel Kupfer Anschluss. 24V tageslichtweiß Flexibler FlexLED Roll High Lumen LED Stripe 2000 m 5000K. Proxxon 1/2" auswahl Steckschlüsseleinsatz Steckschlüssel Einsatz Nuss Neu, Besucherstuhl Caro V2 Stoff Esszimmerstuhl Sitzpolster Polsterstuhl Schwingstuhl, Solar LED Party Lichterkette bunt Lampion Außen Garten Partybeleuchtung. Deckenleuchte Diele Kunststoff Acryl LED Schlafzimmer silber, Vintage Schlaf Wohn Zimmer Leuchten Schreib Nacht Tisch Lese Lampen Schwarz-Rot,

4 x 4 W LEDs Rostfarben inkl max Trio LED-Deckenschiene 60 cm

4 x 4 W LEDs Rostfarben inkl max Trio LED-Deckenschiene 60 cm, 4 x 4 W LEDs Rostfarben inkl max Trio LED-Deckenschiene 60 cm