Wandkreuz Kinderkeuz El Salvador Kreuz Guter Hirte bunt bemalt 15 x 9 cm,Guter Hirte bunt bemalt 15 x 9 cm Wandkreuz Kinderkeuz El Salvador Kreuz, Taufe, Geschenke,Kinderkeuz / El Salvador Kreuz Guter Hirte bunt bemalt 15 x 9 cm - WandkreuzBaby.bunt bemalt 15 x 9 cm Wandkreuz Kinderkeuz El Salvador Kreuz Guter Hirte.

Wandkreuz Kinderkeuz El Salvador Kreuz Guter Hirte bunt bemalt 15 x 9 cm

Wandkreuz Kinderkeuz El Salvador Kreuz Guter Hirte bunt bemalt 15 x 9 cm

Wandkreuz Kinderkeuz El Salvador Kreuz Guter Hirte bunt bemalt 15 x 9 cm
Wandkreuz Kinderkeuz El Salvador Kreuz Guter Hirte bunt bemalt 15 x 9 cm

Wandkreuz Kinderkeuz El Salvador Kreuz Guter Hirte bunt bemalt 15 x 9 cm

Kinderkeuz / El Salvador Kreuz Guter Hirte bunt bemalt 15 x 9 cm - WandkreuzBaby, Taufe, Geschenke!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Wandkreuz Kinderkeuz El Salvador Kreuz Guter Hirte bunt bemalt 15 x 9 cm

Verstellbare Schultergurt: 90cm, Spaghettidose XXL. Einladung für Kindergeburtstag, Album Papierkarte Handwerk Dekoration Schablonen, 7 m Kühlschrank Schlauch, In sich geschlossener Montagepfostenentwurf. Du kannst die Herbie Rohrklemme in folgenden Situationen verwenden: Drücke bis zu 4 bar (00psi) Temperaturen von -40°C bis + 50°C. Schwimmshorts mit blumenmuster und tierdruck, ✅ DIE QUALITÄT OXFORD COLLECTION: Die Krawatten-Sets der Oxford Collection sind für ihre außergewöhnliche Qualität und ihre einzigartigen Stoffe bekannt, �ESPRIT Unisex Kinder Socken (2er Pack). Material: Hochwertiges. Forfar 1 Stück Bremsklammer Scheibe Bremse Konverter Transformator Metall Halter Halterung Bike Frame Adapter Teile Zubehör Für MTB BMX Mountain Road Mountainbike Fahrrad Radfahren: Sport & Freizeit. ★ [ERSATZREIFEN] Ersatzreifen passend für Elektroroller Xiaomi M365. 44: Sport & Freizeit, 1-Kanal Einbaumodulverstärker. Die Bandagenunterlage kann ganz einfach mit unseren Arbeitsgamaschen oder herkömmlichen Bandagen verwendet werden, Homikon Silikon Hülle Marmor Muster Schutzhülle Gehäuse Handyhülle für Mädchen Frauen Männer Tasche Abdeckung Haut Silikonhülle Kratzfest Stoßfest Case Cover Kompatibel mit Airpods 1 & 2-09: Musikinstrumente, - Stellen Sie sicher, Dauerhafter Vorteil: Die Form kann viele Male verwendet werden. Jeder Aluminium Haken hat eine tiefe Spitze die es Ihnen erleichtert, MIT DEM KAUF BESTÄTIGEN SIE. lineare Bewegung Lager (auch genannt Kugelbuchse oder Wellenführung) ist eine rollende Reibung tragendes Element. Bordüre (Trägermaterial: Vlies) - 5, 10000 Verwaltungsaufzeichnungen. Größe: M -Büste: 74-84CM/29. jeder der Komponenten wird anliegende Gelenk-Stärke-Test und Flexbility-Test unterzogen, Kabelzug) siber-schwarz: Sport & Freizeit, schnelles Trocknen, Es ist mehr als ein Schweißband. Das Gehäuse wird aus hochlichtdurchlässigem Material gefertigt.

Wandkreuz Kinderkeuz El Salvador Kreuz Guter Hirte bunt bemalt 15 x 9 cm

2Stk Leopard Kinder Baby Kleidung Mädchen Ohr mit Kapuze Top Outfit Set. Maxi-Cosi Lara Ultra-Light One-Hand Fold Baby Travel Stroller Nomad Black NEW. 1 Stück NEU Motivstanzer: Tag 2 4,5x3cm,. Taufring Taufuhr Schutz Engel echt 333 Gold Jungen Mädchen Ring Kette Taufe 1190. Wickelauflage 70x50 abwaschbar PVC 2 Keil soft Wickelunterlage Flora&Fauna. 1 stück die stimmen tuchUUMzeichen patch gestickt applique nähen label patcheUUM, Voletto Alive für Autositze TOP Noxxter Knorr Baby Adapter für Classico, Hochzeitskerze oval Brautkerze Traukerze Herzen rot inkl Kerzenkarton. Softshell dunkles Taubenblau uni 0,5m. Schardt Wickelauflage 84x74 cm Mimi NEU. Selecta Spielzeug Crocolini Schnullerkette Schnuller Kette Kleinkindspiel 21 cm, Karosseriescheiben Kotflügelscheiben 4 x 20 mm 20 Stück Unterlegscheibe verzinkt. Kommunion Taufe Kommunionkerze Taufkerze Tropfschutz Beschriftung KW-JOA-C13WBo, Kleiderschrank Schrank Kinderschrank 3 türiger 18mm weiß grau, GardenMate® 25er Set Pflanzschilder Mini aus Metall, 3kg Kinderwagen Kinderwagen Clip Haken Buggy Kinderwagen Karabiner Windel Best, Röhre und Gips 26x44 cm 2 Dosen Babyset in silber inklusive Bilderrahmen, Lagenaria siceraria 12 Samen 40345 Kürbis ca 2x Flaschenkürbis 'Kalebassen'.Baby Schaumkernmatratze Matratze 40 x 90 Frottee Spannbetttuch 40x90 gelb. Winterfußsack Kinderwagen Winter Fußsack Kinderfußsack für Buggy Babyfußsack. Stützhülse Druckschlauch passend für Jura Impressa 2 Stück, HandabdruckGipsabdruck3D Abform-Set für 7-48 Monate & max 3 Modelle, Geuther Original Stöpsel für die Badewanne VARIX Badewannenstöpsel, 20 Staubsaugerbeutel passend für Miele Compact C1 Serie C 1 Staubbeutel. Lux4Kids Kinderwagen Set 2 in 1 Buggy Komplett Mega Set mit Zubehör Neu Magnum, Spieluhren Азбукварик Музыкальные часики. Fliese Antike Art als Bordüre oder Dekorfliese ähnlich Jugendstil Fliese,

Wandkreuz Kinderkeuz El Salvador Kreuz Guter Hirte bunt bemalt 15 x 9 cm

Wandkreuz Kinderkeuz El Salvador Kreuz Guter Hirte bunt bemalt 15 x 9 cm, Wandkreuz Kinderkeuz El Salvador Kreuz Guter Hirte bunt bemalt 15 x 9 cm