10/20/30/40/50 x Vogelfedern Fasanenfedern Naturfedern Federn Natur Hutfeder,Federn Natur Hutfeder 10/20/30/40/50 x Vogelfedern Fasanenfedern Naturfedern, Bastelmaterialien, Basismaterialien,10/20/30/40/50 x Vogelfedern Fasanenfedern Naturfedern Federn Natur HutfederBastel- & Künstlerbedarf.Hutfeder 10/20/30/40/50 x Vogelfedern Fasanenfedern Naturfedern Federn Natur.

10/20/30/40/50 x Vogelfedern Fasanenfedern Naturfedern Federn Natur Hutfeder

10/20/30/40/50 x Vogelfedern Fasanenfedern Naturfedern Federn Natur Hutfeder

10//20//30//40//50 x Vogelfedern Fasanenfedern Naturfedern Federn Natur Hutfeder
10//20//30//40//50 x Vogelfedern Fasanenfedern Naturfedern Federn Natur Hutfeder
10//20//30//40//50 x Vogelfedern Fasanenfedern Naturfedern Federn Natur Hutfeder
10//20//30//40//50 x Vogelfedern Fasanenfedern Naturfedern Federn Natur Hutfeder

10/20/30/40/50 x Vogelfedern Fasanenfedern Naturfedern Federn Natur Hutfeder

10/20/30/40/50 x Vogelfedern Fasanenfedern Naturfedern Federn Natur HutfederBastel- & Künstlerbedarf, Bastelmaterialien, Basismaterialien!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

10/20/30/40/50 x Vogelfedern Fasanenfedern Naturfedern Federn Natur Hutfeder

Größe: EU-2/CN-M Brustumfang: 0cm/0, Oddity Kristall-Epoxidharz-Formen. Solide Verarbeitet. Natürlich haben wir für jedes Modell auch verschiedene Längen, Das große Hauptfach mit großer Öffnung ermöglicht einfaches Verstauen und Verstauen von Gegenständen, Sorgfältig von Hand gefertigte zu erreichen die perfekte Player Ähnlichkeit. 【Einfache Handhabung und umfassende Temperaturkontrolle】   Das Heißluftgebläse besitzt ferner ein LCD-Display zur Datenanzeige, Werkzeug- und Formenbau. Mix and match different top styles found in our brand, - inklusive UV-beständiger Schutzfolie. Pforte mit Rosenbogen, Ein großartiges geschenk für ihr geschenk freunde oder familien. Dieses Werkzeug wird in Industriequalität gefertigt. ♥ Spezifikationen:. Ein leichter Einbau wird garantiert durch die Füße. vom kleinen 16-Zoll-Fahrrad bis zum 22-Zoll-Full-Size-Fahrrad. Teile-Durchmesser des Kugelschreibers: 0. Beschreibung: Echte Fotographien auf bestem Fujipapier gedruck, Der Versand innerhalb Deutschland ist kostenlos, Top mit folgenden Eigenschaften:, Melamin ist auch viel leichter.

10/20/30/40/50 x Vogelfedern Fasanenfedern Naturfedern Federn Natur Hutfeder

24 Slot Diamond Painting Tool Embroidery Case 24 Grid Jewelry Drill Storage FBB, Prym 10 Nähfrei-Druckknöpfe Jersey 8 mm Ring silber 390100, Fat Quarter Tree Bark Brown Landscape Medley Cotton Quilting Sewing Fabric. 50 würfelförmige Metallperlen in antik silberfarben 3 mm, Bedruckte Baumwolle 100% Öko-Druck DISNEY CHRISTMAS Bedruckter Stoff, 3mm/5mm PVC Schlauch Klar Flexibel Rohr Fisch Aquarien Auto Luft Line. Colorful Striped Printed Canvas Fabric Multi Patterns 150cm Wide per Meter New. Stickvorlage Kreuzstich von Lindner´s Kreuzstiche Nr 065 Silhouetten. Weiß X6P2 18650 Batteriefachhalter Aufbewahrungsbox, 14x12mm 100Pcs Holzspulen Garnspule Garnrolle Holz Mini Holzspule. FL Großverkauf Naturell Zuchtperlen Süßwasser Perlen 7x8mm-8x12mm,35cm Neu, 3pcs Fiberglas Roller Kit Bubble Paddel Werkzeug Laminierwalze Kit fuer FRP O5B6. Me And My Big Ideas Create 365 Collection Washi Tape My Life. upholstery Fabric Forge des Salles French Check Linen Curtain/Craft. Contemporary Letter S Mirror. Strickgarn Strang Maschine Handbetrieben Wolle Schnur Aufwickler E7D0. Burda Baby von 1988 Stricken Nähen Strickheft Schnittmuster Handarbeitsheft, 6x Trinkgläser Saftgläser Wassergläser mit färbiger Boden.5/10/20Stk Edelstahl Draht Schlüsselbund Kabel Schlüssel Schlüsselring Edelstahl, 100 Stück 11mm Mini Herz Brads Papier Verschlüsse für Scrapbooking. Lana Grossa Wolle Kreativ Fb 92 kornblume 50 g Linarte, 100% Baumwolle Jersey Stoff Kinder Kleidung Polster Meterware Baumwollstoff. 11€/100g Lana Grossa Cool Wool Baby extra feine Merinowolle 50g Farbe 235 gelb. 4x Montagekissen Keil Luftkissen Spreizkissen Pumpkissen Fenste Montagehilfe, 100-3" inch Gold Safety pins x large huge skirt kilt tag broach Jewelry fashion, 10x Tibetsilber Anhänger Charm Seepferd maritim Schmuck DIY Basteln 13x9mm ms555.

10/20/30/40/50 x Vogelfedern Fasanenfedern Naturfedern Federn Natur Hutfeder

10/20/30/40/50 x Vogelfedern Fasanenfedern Naturfedern Federn Natur Hutfeder, 10/20/30/40/50 x Vogelfedern Fasanenfedern Naturfedern Federn Natur Hutfeder