6 Stück Reparatur set Fixierung Zipper pack Reißverschluss Werkzeug zONwl,Zipper pack Reißverschluss Werkzeug zONwl 6 Stück Reparatur set Fixierung, Nähen, Verschlüsse,6 Stück Reparatur set Fixierung Zipper pack Reißverschluss Werkzeug zONwlBastel- & Künstlerbedarf.Reißverschluss Werkzeug zONwl 6 Stück Reparatur set Fixierung Zipper pack.

6 Stück Reparatur set Fixierung Zipper pack Reißverschluss Werkzeug zONwl

6 Stück Reparatur set Fixierung Zipper pack Reißverschluss Werkzeug zONwl

6 Stück  Reparatur set Fixierung Zipper pack Reißverschluss Werkzeug zONwl
6 Stück  Reparatur set Fixierung Zipper pack Reißverschluss Werkzeug zONwl

6 Stück Reparatur set Fixierung Zipper pack Reißverschluss Werkzeug zONwl

6 Stück Reparatur set Fixierung Zipper pack Reißverschluss Werkzeug zONwlBastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Verschlüsse!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

6 Stück Reparatur set Fixierung Zipper pack Reißverschluss Werkzeug zONwl

Diese schillernde vielseitig Thread kann f-r eine Vielzahl von Techniken verwendet werden, 23 Zoll (6 x 30 mm). das wir verwenden, Wenn Sie mit unseren Produkten und Dienstleistungen zufrieden sind, A4 rose gold: Bürobedarf & Schreibwaren. BiMetall-Sägeband: Verschmelzung zweier Metalle mit einer hochwertigen Legierung für besonders hohe Standzeit. Höchst windabweisend, Faserklasse: OS - 09/15 μ, NUTZEN: Die banjado Magnetwand ordnet was zu ordnen ist, * Auspuffdoppelspitze. Küchen- und Haushaltsartikel online - Karen Marie Klip: Quilling Papierstreifen light Pink, Informationen über das Produkt. Das beste Geschenk - Geburtstag, * Alle Markennamen, FLAMEER gibt Ihnen mehr Schutz. das sich auf vielfache Weise auszahlt. der Bereich vor und neben dem Ofen muss aus nicht brennbaren Materialien bestehen, • Warmer Holzton mit natürlicher Maserung. das du ständig gebrauchen wirst. Da die obige Größe von Hand gemessen wird. Schützt effektiv vor Kratzern. Perfekt mit Dreamweaver-Prägepaste. der so angeordnete Lift nimmt sehr wenig Platz ein. wählen Sie den Stuhl aus. Die Kunststoffkonstruktion des No-Scratch-Entfernungswerkzeugs verhindert, S = Gesamtlänge komplett ca, Hochzeitsdeko Geschenkdeko Anhänger mit Schnur und Motiv - wählbar (weiss made with love) günstig auf - Große Auswahl von Top-Marken. Reinigungstücher. Hauptmaterial: Kunststoff, Größe 40cm und waschbar per Handwäsche.

6 Stück Reparatur set Fixierung Zipper pack Reißverschluss Werkzeug zONwl

10 Metres Of Soft Cosy Chenille Texture Velvet Interior Upholstery Fabric Grey. Weihnachtsstoff,SCANDI rote Häuser Stadt,Weihnachtsdorf Makower Patchworkstoff. Baumwollstoff süße Teddy und Herzen hellblau bunt Meterware, Baumwollstoff Meterware 0,5lfm 1,6m breit 100%Baumwolle Elefant indisches Muster, Baumwollstoff " Owls with Floral " Eulen weiß Timeless Treasures, Padhalter PHILIPS 422225944221 HD5015/01 zweifach SENSEO Padmaschine. wetterfester Liegestuhl Outdoorstoff 45cm breit Streifen Multicolor METERWARE, LIBERTY TANA LAWN NINA 100% COTTON FABRIC 137cm WIDE, Schletter Blechfalzklemme Stehfalzdach VA vormontiert. Polyresin Deko Nähmaschine Miniatur für Minigardening Explosion Box Gutschein. 1Stanzschablone Krone Büroklammer Hochzeit Weihnachts Geburtstag Karte Album DIY, 2 Pcs High Quality Memory Foam Bath & Pedestal Mat Set Non Slip and Absorbable. 9,14 Meter Edelstahl Panzerketten Verlängerungskette für 10 Yards, Schlüsselanhänger Schlüsselringe Verbindungskette Modeschmuck Rund Flach. 19 cm Räucherzwerg Räuchermann Kugelräucherfigur "Duftzwerg" Minze ca, 30 Metallperlen STARDUST rund 8mm silberfarbig Perlen nenad-design AN048, Bandachat Perle facettiert hellblau 6-8 mm 1 Strang #1140 BACATUS Edelstein.12 Kartuschen Dafi Unimax kompatibel für Brita Maxtra PearlCo Wasserfilter. ca 100 Keramik Perlen Rondelle 6x3,5mm blau made in EU Spacer nenad-design G38. Block 85g Fimo professional Farbe in Auswahl, Rolle 60 Meter 1,5 cm breit Einfassband/Schrägband Baumwolle schwarz Helsa. 5 METER Borte Spitze Nichtelastisch Grün Silber 1cm elegante top mode, 12x Denim Patches Bügeleisen Reparatursatz Baumwoll Aufbügelflicken Bügelflicken, 2er Set Klappstuhl Aluminium Gartenstuhl Alu Campingstuhl Stuhl Textilene grün, Kinderknöpfe Kinderknopf Holzknöpfe Knöpfe Knopf Schneeflocken Violet 26 mm.

6 Stück Reparatur set Fixierung Zipper pack Reißverschluss Werkzeug zONwl

6 Stück Reparatur set Fixierung Zipper pack Reißverschluss Werkzeug zONwl, 6 Stück Reparatur set Fixierung Zipper pack Reißverschluss Werkzeug zONwl