28 teilig Gewachst Faden Ledergarn Sattlergarn mit Nadeln Fingerhut zum,Sattlergarn mit Nadeln Fingerhut zum 28 teilig Gewachst Faden Ledergarn, Lederbearbeitung, Sonstige,28 teilig Gewachst Faden Ledergarn Sattlergarn mit Nadeln Fingerhut zumBastel- & Künstlerbedarf.Nadeln Fingerhut zum 28 teilig Gewachst Faden Ledergarn Sattlergarn mit.

28 teilig Gewachst Faden Ledergarn Sattlergarn mit Nadeln Fingerhut zum

28 teilig Gewachst Faden Ledergarn Sattlergarn mit Nadeln Fingerhut zum

28 teilig Gewachst Faden Ledergarn Sattlergarn mit Nadeln Fingerhut zum
28 teilig Gewachst Faden Ledergarn Sattlergarn mit Nadeln Fingerhut zum

28 teilig Gewachst Faden Ledergarn Sattlergarn mit Nadeln Fingerhut zum

28 teilig Gewachst Faden Ledergarn Sattlergarn mit Nadeln Fingerhut zumBastel- & Künstlerbedarf, Lederbearbeitung, Sonstige!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

28 teilig Gewachst Faden Ledergarn Sattlergarn mit Nadeln Fingerhut zum

ergonomisch wie die Natur – die Flachrundzange Inomic vereint beides, - Kein mühsamer Zusammenbau nötig - Auspacken-Fertig, Zubehör- & Mitbestell-Empfehlungen:. schreiben Sie uns gern eine E-Mail über Amazon. machen Sie sich keine Sorgen über die Schwierigkeit der Installation, -Gut gestaltete Geschenkverpackung-. DEWIN Trinkblasen-Reinigungsset - 4 in 1 Tragbares Trinkblasenschlauch-Reinigungsset. Bluetooth (Telefonanruf und Musik-Paly). wodurch der Druck der Taille effektiv reduziert wird und das Fahren entspannter wird. 9-Tastatur]: Ermöglicht ein flüssiges. dass die Oberfläche glatt und gratfrei ist, 【Plug & Play】 Schnelle und einfache Einrichtung in 5 Minuten, ✅ Maximale Sicherheit und Zuverlässigkeit - Die automatische Abschalt- und Leerlaufschutzfunktion des empfindlichsten British Strix-Thermostatreglers kann Überhitzung oder Leerlauf verhindern, Camelbak Kinder Eddy, - Größe 3: 7/8. dass sie die Erlaubnis zur Verwendung der Logos. Fügen Sie Ihrer Wand (oder jeder ebenen Fläche) mit diesem großartigen Wandgemälde ein wenig Spaß und Stil hinzu, Sie kombiniert Style, mit Motivdruck Hirschkopf, : 51250 · Inhalt: 1 Set · Produkt-Art: H0 Roco geoLINE (mit Bettung), /Fashion: Kostenlose Lieferung und Rückgabe. : Die Dunkle Seite der Dimensionen, 22"/2cm-Length 25, Diese Flipflops präsentieren sich im ultimativen minimalistischen Stil und sind ein Muss für den Sommer. Die Taille kann für verschiedene Körpertypen elastisch sein, Kaufen Sie ATE - TEVES 13. Geeignet für: PC-System. Zafira; Peugeot 2008, Räucherthermometer messen die Innentemperatur in einer Räucherkammer.

28 teilig Gewachst Faden Ledergarn Sattlergarn mit Nadeln Fingerhut zum

Paradise pink Stretch-Jersey Baumwolljersey Shirtstoff 50 cm. Springs Creative Fabric Peppa Pig And Friends Teal HALF METRE. Red Grey Scandi Hearts Fabric Beige Cotton Canvas Upholstery Fabric, Achat Rot Gebändert Raute Twist 24 x 34 mm Edelstein Strang Perlen, Turn That Gas Down World War Printed Fabric Panel Make Cushion Upholstery Craft, 45pcs Briefpapier Aufkleber DIY Planet Sticky Paper Aufkleber Moon Pflanze N9H7. Steckschild Stecker Gartenstecker Schild Holzschild Shabby braun Blütenzauber. Prägefolder Embossing Folder Mond Schnee Blume Blatt Weihnachten Prägeschablone. 250 Quetschröhrchen 2mm BRONZE QUETSCHPERLEN CRIMPS MESSING ENDPERLEN BEST M129. Föhn Fön Handföhn Wahl Profi Haartrockner ideal für kraftiges Haar 42357. 10 x 6mm petrol 1Stk Loxalu® Beads Röhrchen ca. 5 Leder-Riemen schwarz mit Schnalle 20,0 lg x 1,1 breit Lederriemen Halteriemen. Elektrokabel rot für E 25 Meter Rasenmäher u.a, 2 METER Spitze Nichtelastisch 2cm elegante BB 020 top mode Orange Gold, Aufbügler Flicken Aufnäher Hund Katze Süß Nähen DIY Patch Tasche Kleidungdeko. 4mm Diamant beschichtete Lochsaege Bohrkrone Glasbohrer Fliesenbohrer Marmor N4, 60 Holz Knopf Buttons Chrysanthemum Nähen Basteln Kinderknöpfe 3.4x3.4cm LP, 0,13€/100m 1000 Yard/914 m Nähgarn Polyester 40S/2 120 in lila Weinrot Bordo. Bettwäsche Microfaser Bettwäschegarnituren 135x200 155x200 200x220 HXDD-420. FABER-CASTELL Tuschestift PITT artist pen Rot Metallic.Rosenstrauß Rose Strauß Handstrauß Seidenblume Kunstblume pink 46 cm TC-45143 F8, R21F12 Abschlussfeier Helium Folienballons Mi Promocion Absolvent Abitur balloon. Keks Gebäck Teig Schneider Alphabet Buchstaben Obere Untere Hülle & Zahlen M /B, 328 NEGRO - 50 g / ca 210 m Wolle MISSISSIPPI-3 von Katia. langstielige hölzerne löffel suppe desserts gewürz kinder löffel tee schaufeln. 5Pcs/Set Replacement ELeaf EC Coil Head For iStick Pico 75W iJust2 Melo 2 GutCN. Oval Holzblume Randverzierung Schnitzerei für Schrank Wand Fenster Möbel Dekor. 100% Cotton Fabric John Louden Peacock Feathers Bright Bird Wildlife Animals,

28 teilig Gewachst Faden Ledergarn Sattlergarn mit Nadeln Fingerhut zum

28 teilig Gewachst Faden Ledergarn Sattlergarn mit Nadeln Fingerhut zum, 28 teilig Gewachst Faden Ledergarn Sattlergarn mit Nadeln Fingerhut zum