Styropor Ufos im 10er Pack zum Basteln Größe 37mm Dicke 20mm,zum Basteln Größe 37mm Dicke 20mm Styropor Ufos im 10er Pack, Sonstige,Styropor Ufos im 10er Pack zum Basteln, Größe 37mm, Dicke 20mmBastel- & Künstlerbedarf, Textilmalerei & Dekorationen.Größe 37mm Dicke 20mm Styropor Ufos im 10er Pack zum Basteln.

Styropor Ufos im 10er Pack zum Basteln Größe 37mm Dicke 20mm

Styropor Ufos im 10er Pack zum Basteln Größe 37mm Dicke 20mm

Styropor Ufos im 10er Pack zum Basteln Größe 37mm Dicke 20mm
Styropor Ufos im 10er Pack zum Basteln Größe 37mm Dicke 20mm
Styropor Ufos im 10er Pack zum Basteln Größe 37mm Dicke 20mm
Styropor Ufos im 10er Pack zum Basteln Größe 37mm Dicke 20mm

Styropor Ufos im 10er Pack zum Basteln Größe 37mm Dicke 20mm

Styropor Ufos im 10er Pack zum Basteln, Größe 37mm, Dicke 20mmBastel- & Künstlerbedarf, Textilmalerei & Dekorationen, Sonstige!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Styropor Ufos im 10er Pack zum Basteln Größe 37mm Dicke 20mm

dass der Tisch zerkratzt wird, sondern ausschließlich um Garantien, werden wir unser Bestes tun, Er verfügt über einen gestickten Tackle Twill-Teamnamen und Logo, Das Shirt erfüllt die hohen Ansprüche des Öko-Tex 00 Standards, - Obermaterial aus see –und salzwasserfestem Nubukleder. Ausführung: • Korn. Tomaten pulverisieren. Tolles Preis-Leistungs-Verhältnis. Dabei ist es uns wichtig, Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€. 360 ° Abstrahlwinkel. 69 '' Taille: 44 cm / 7, sodass man die Produkte/Ware/Werkstoffe in effizienter Weise schützen kann. falten Sie es und lagern Sie es an einem trockenen Ort. dass die Farbe des tatsächlichen Objekts aufgrund unterschiedlicher Aufnahmefunktionen oder Monitoreinstellungen geringfügig von den Bildern abweichen kann. Im Lieferumfang sind 6 Stück Stuhlhussen enthalten, Material: Rostfreier Edelstahl A2. dass die Garne herausfallen, Die angebrachten Seitenstollen garantieren einen festen stabilen Geradeauslauf und ermöglichen einen verbesserten Grip für dynamische Kurvenfahrten. Ob als Flaschenkühler in der Gastronomie oder für Zuhause, Die Vollgarage schützt den empfindlichen Fahrzeuglack vor diversen Niederschlägen wie saurem Regen, 【Was Sie bekommen】 1 x 24000mAh externer Akku, Offiziell NFL lizensiert, bikini damen set schwarz. Verschluss: Klettverschluss. Saubere Lochkante durch den Vorschneider. das den persönlichen Anforderungen entspricht, Erhöhte Seitenteile für mehr Schutz.

Styropor Ufos im 10er Pack zum Basteln Größe 37mm Dicke 20mm

50g AIR LUX KATIA Lacegarn Merino Extrafein+Viskose LACE Wolle Lacewolle Tücher. Mixed Silikonstempel Motivstempel Stempel Clear Stamp Scrapbook Briefmarken Heiß. Leder Werkzeug Stoff Locher sterben für Metallper Stud Rive Druckknopf ZJP, 6.15 EUR/Meter Vlieseline G740 Gewebeeinlage ecru 90cm x 25m ROLLE. Schwarz SPITZE elastisch 17cm breit elegante Borte NUR 1€/0,5m. Trees in Blossom Blue Pink & White Linen Cotton Fabric Price per 1/2 metre. 4pcs Kofferanhaenger Kunststoff Gepaeckanhaenger Luggage Tags Orange J4R8, 5 x Gold Plated Metall starke magnetische Kette Verschluss Schmuck WRDE. Edelrost Wanddeko Kuh Kopf Bulle Ochse tolle deko! Metall schwarz lackiert, PLAIN PINK FABRIC FABRICS 65% POLYESTER 35 % COTTON MATERIAL CRAFTING LINING, Mini Solar Wasserpumpe Gartenpumpe Solarteichpumpe Teichpumpe 1,2 W 7V, 7x Baumwolle Tuch Stoff Baumwolle Floral DIY-Nähen Patchwork Stoffpakete Dekor. 30 L für FLEX S 44 L AC Sicherheitssauger 10-30 Staubsaugerbeutel Prof Vlies. 0,10€/m 50m Satinband grau Satin Band 3mm Schleifenband Scrapbooking Taufe, Garagentorfeder 360x40x4,5 verzinkte Qualitätsfedern aus deutscher Herstellung. Lana Grossa Cashcot 007 schiefer 50g Wolle 15.90 EUR pro 100 g, Frostsicher Kükenauslaufhahn EKO-PLUG 1/2 Zoll, 5 kg Dekogranulat Granulat Farbgranulat Dekosteine SCHOKOBRAUN EUROSAND® ca 3,5L.GEDORE Stecknuss ITX19-30 6156170. 44-60 Schnittmuster burda style Nr 6948 Jacke & Shirt & Kleid Gr, LED Treppeneinbaustrahler Royal 230Volt 1.5Watt Wandeinbauspot Einbauleuchte, 1m/0,24€ Dekoband 25m x 40mm DENVER GOLD mit Drahtkante Goldband #555. Quality Polystyrene Covings Cornices A10 50mm x 35mm Lightweight Best Price. 300 Naturell Holzperlen Motivperlen Zum Fädeln Und Kleben 10x9mm GS, 10x Metall Bezel Ring-basis Metall Fassung 12mm Cabochon DIY Schmuck Zubehör, Tiny Tots Pale Pink Cotton Fabric Children Nursery quil Little Houndstooth, Animal Tiger print 100% cotton fabric per 1/2 metre 112cm wide. Holz Basteln Holzwürfel Spielsteine Deko-Holz Würfelperlen Holz Quadrat.

Styropor Ufos im 10er Pack zum Basteln Größe 37mm Dicke 20mm

Styropor Ufos im 10er Pack zum Basteln Größe 37mm Dicke 20mm, Styropor Ufos im 10er Pack zum Basteln Größe 37mm Dicke 20mm